BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 5 lutego 2023r.   imieniny: Agata, Jakub, Jan

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1)
barlinek

W najbliższą sobotę przy Sportowej dojdzie do ciekawie zapowiadającego się pojedynku na szczycie A klasy szczecińskiej grupa 6. Liderujący w tej lidze piłkarze barlineckiego CRS-u podejmować będą trzecią drużynę rozgrywek Polonię Giżyn.

Nasi piłkarz po dwóch ostatnich efektownych zwycięstwach z Sępem Brzesko 7-0 i na wyjeździe z Bryzą Reńsko 5-0 zasiedli w fotelu lidera i na swoim koncie mają 25 punktów. Nasz sobotni rywal do tej pory uzbierał 23 oczka i cały czas jest w ligowej czołówce. Będzie to już jedenasta kolejka A klasowych zmagań, a do końca rundy pozostały jeszcze tylko trzy kolejki.

REKLAMA

Pierwszy gwizdek sędziego na Stadionie Miejskim im. Bronisława Bagińskiego 2 listopada (sobota) o godzinie 14.00.

Serdecznie zapraszamy do wsparcia naszych piłkarzy!

jarbed

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.