Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna


 sobota 13 kwietnia 2024r.   imieniny: Jan, Małgorzata, Przemysław

Reklama

A A A
4.5555555555556 1 1 1 1 1 Ocena 4.56 (9)
barlinek

W sobotę 2 listopada na stadionie przy ulicy sportowej odbył się kolejny mecz na szczycie A klasy, w którym zmierzyły się zespoły CRS Barlinek oraz Polonii Giżyn. Mecz zaczął się dla naszych zawodników bardzo dobrze. W trakcie wyprowadzania akcji, w polu karnym faulowany zostaje Kacper Czarnecki a sędzia bez wahania pokazuję na 11 metr.

Rzut Karny w 8 minucie pewnie wykorzystuje Kamil Dydyna. Polonia nie zamierzała jednak odpuścić. W pierwszej połowie to właśnie zawodnicy z Giżyna byli drużyną, która stwarzała więcej groźnych sytuacji, lecz pierwsze 45 minut spotkania ostatecznie kończy się wynikiem 1:0 dla Barlinka. Drugą połowę CRS zaczął ze zmianami w składzie. Na boisko weszli Grzegorz Stanisz oraz Mateusz Kubicki.

REKLAMA

Jak się okazało, trener Michał Diaków podjął świetną decyzje. Stanisz asystował przy kolejnych dwóch bramkach a Kubicki był autorem jednej z nich. Polonia zdołała strzelić bramkę honorową, której strzelcem był Karol Mierzwa. Bramkę zamykającą wynik spotkania zdobywa w 84 minucie Tomasz Dorniak. Oprócz emocji sportowych, na stadionie odbyła się również charytatywna zbiórka pieniędzy na nowy wózek dla Mateusza Sawickiego.

Kibice CRS-u stanęli na wysokości zadania i obok głośnego wspierania swoich zawodników przygotowali również piękną oprawę i transparent mówiący: „Działamy razem we wspólnej sprawie. My na trybunach, wy na murawie”. W akcję włączyli się również zawodnicy przyjezdnej drużyny oraz sztab sędziowski. Łącznie udało się zebrać ponad 3 500 złotych! Zaangażowani w akcję kibice oraz zawodnicy dziękują wszystkim, którzy wsparli inicjatywę a my dziękujemy organizatorom pięknie zorganizowanej akcji!

Reasumując: CRS pokonuję Polonie Giżyn 4:1 i umacnia się tym samym na pozycji lidera! Kolejny mecz CRS rozegra na wyjeździe, podejmując drużynę Piasta Kolin. Mecz odbędzie się w niedzielę 10 listopada na boisku w Kolinie.

Bramki:
8’ Kamil Dydyna
52’ Kamil Dydyna
57’ Mateusz Kubicki
84’ Tomasz Dorniak

Skład CRS Barlinek:
Bartłomiej Siejko, Tomasz Czarny, Daniel Baranowski, Kamil Dydyna, Bartosz Ciesielski, Kacper Czarnecki, Łukasz Blezień, Oskar Kaczmarek, Marcin Kądziela, Kacper Błaż, Kamil Błaż.

Mati

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież