Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna


 sobota 13 kwietnia 2024r.   imieniny: Jan, Małgorzata, Przemysław

Reklama

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (5)
barlinek

3 listopada 2019 roku po raz 4 odbył się Bieg Niepodległości w Krzyżu. Impreza biegowa była zorganizowana na najwyższym poziomie, o czym świadczy ilość zawodników chętnych do wzięcia udziału w tym biegu oraz wyniki przez nich osiągane.

Na wysokości zadania stanęli zawodnicy i zawodniczki z Barlinka występujący pod nazwą BBL zajmując I miejsce drużynowo. Oprócz sukcesu drużynowego Sabina Stachnik zajęła I miejsce w kategorii K-40, Teresa Oleszczuk II miejsce w K-50, Jakub Borek III miejsce w M-25.

REKLAMA

Barlinek reprezentowali w tym biegu: Sabina Stachnik, Teresa Oleszczuk, Jakub Borek, Michał Janczarek, Wojciech Bartosik, Przemysław Bartosik.

BBL Barlinek

Foto: Waldemar Graś - Klub Biegacza "Aktywni" Krzyż Wlkp.

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież