Laboratoria Medyczne „Diagnostyka” ul. Gorzowska 69 74-320 Barlinek

Laboratoria Medyczne „Diagnostyka” ul. Gorzowska 69 74-320 Barlinek


 sobota 1 kwietnia 2023r.   imieniny: Grażyna, Teodora, Zbigniew

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (5)
barlinek

3 listopada 2019 roku po raz 4 odbył się Bieg Niepodległości w Krzyżu. Impreza biegowa była zorganizowana na najwyższym poziomie, o czym świadczy ilość zawodników chętnych do wzięcia udziału w tym biegu oraz wyniki przez nich osiągane.

Na wysokości zadania stanęli zawodnicy i zawodniczki z Barlinka występujący pod nazwą BBL zajmując I miejsce drużynowo. Oprócz sukcesu drużynowego Sabina Stachnik zajęła I miejsce w kategorii K-40, Teresa Oleszczuk II miejsce w K-50, Jakub Borek III miejsce w M-25.

REKLAMA

Barlinek reprezentowali w tym biegu: Sabina Stachnik, Teresa Oleszczuk, Jakub Borek, Michał Janczarek, Wojciech Bartosik, Przemysław Bartosik.

BBL Barlinek

Foto: Waldemar Graś - Klub Biegacza "Aktywni" Krzyż Wlkp.

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.