BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 5 lutego 2023r.   imieniny: Agata, Jakub, Jan

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
3.6666666666667 1 1 1 1 1 Ocena 3.67 (3)

Ponad pięćdziesiąt osób wzięło udział w rajdzie nordic walking „Wielkie grzybobranie…do ostatniego grzyba”, który odbył się 16 listopada. Piechurzy spotkali się na Rynku Miejskim w Barlinku, by później autokarem, udać się w lasy Leśnictwa Niesporowice.

Tam w pięknej puszczy, zwiedzano barcie pszczół leśnych, zbierano grzyby i słuchano opowieści niezwykłego leśniczego, wielkiego miłośnika pszczół, prywatnie wujka Mistrza Świata Bartosza Zmarzlika – Piotra Zmarzlika. Po leśnych duktach oprowadzał także Mirosław Czarnecki z Nadleśnictwa Barlinek.

REKLAMA

Po rajdzie, na uczestników marszu czekało ognisko, gorąca grochówka, kiełbaski, słodkości oraz kawa i herbata. Nie brakowało też konkursów – na najwięcej zebranych grzybów oraz największego znalezionego grzyba. Okazało się, że pomimo połowy listopada, udało się zebrać nieco grzybów a tym, którzy je uzbierali, wręczono nagrody. Organizatorami imprezy byli BOK – Centrum Informacji Turystycznej oraz Nadleśnictwo Barlinek.

monikary

 

Komentarze

+5

Guest

aktywność uczestników nordic walking jest godna podziwu; spacer po lasach w Niesporowicach, zbieranie grzybów oraz ogniskowa kiełbaska, na długi czas będą wspominać uczestnicy udanej imprezy
***

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.