BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 wtorek 7 lutego 2023r.   imieniny: Romuald, Ryszard, Sulisław

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

Drogerie JAWA

A A A
3.6 1 1 1 1 1 Ocena 3.60 (5)

22 listopada ok. godz. 17.00, strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Barlinku, otrzymali wezwanie do pożaru samochodu w miejscowości Jarząbki. Płonęło tam Renault Laguna. Pożar był o tyle groźny, że auto zaczęło się palić w bardzo bliskiej odległości od domu.

Właściciel samochodu wezwał straż a następnie przy użyciu ciągnika, odciągnął płonący samochód z dala od zabudowań. Renault spłonęło doszczętnie.

REKLAMA

Na miejsce zadysponowano dwa zastępy OSP Barlinek oraz jeden z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej w Myśliborzu. Przyczyny pożaru nie są znane.

monikary

 

barlinek

barlinek

 

 

Komentarze

+16

Guest

Co z tymi samochodami? To już kolejne. Tak się teraz załatwia porachunki? Bo nie wierzę, że tak same z siebie się zapalają podczas postoju
+30

Guest

Barlinek - Jarząbki 15 km
Myślibórz - Jarząbki 22km

a zaraz za miedzą OSP Lipiany, Jesionowo, Mostkowo...
dobrze, że to tylko auto

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.