BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 29 stycznia 2023r.   imieniny: Franciszek, Hanna, Zdzisław

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
0 1 1 1 1 1

25 listopada tuż przed godz. 1.00, strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Barlinku, zostali zadysponowani do pożaru kontenera na odpady komunalne przy ul. Kościelnej. Druhowie przelali wodą znajdujące się wewnątrz śmieci a pożar został bardzo szybko ugaszony, dzięki czemu nie zajęły się pozostałe kontenery stojące pod wiatą.

Nie wiadomo co było przyczyną wybuchu ognia. Być może któryś z lokatorów wyrzucając śmieci, wrzucił tam coś ,co mogło go zaprószyć.

REKLAMA

Na miejsce udał się jeden zastęp OSP Barlinek.

monikary

 

barlinek

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.