pldaenfrdeuk

 sobota 24 lipca 2021r.   imieniny: Antoni, Kinga, Krystyna

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

Terapia Tlenowa - Hiperbaria Barlinek

Kasacja pojazdów Barlinek

MK - Gabinet kosmetyczny

A A A
4 1 1 1 1 1 Ocena 4.00 (4)

Na prośbę naszych czytelników dowiedzieliśmy się, za ile dokładnie sprzedany został przez syndyka masy upadłościowej Zakład Urządzeń Okrętowych "Bomet". Cena wywoławcza opiewała na 9 mln zł.

Przypomnijmy, do zakupu "Bometu" zgłosiło się dwóch oferentów. Dlatego, po zatwierdzeniu przez sąd, odbył się przetarg. Jak nas poinformował syndyk Maciej Kasprzyk zakład został kupiony za 9 010 000,00 zł.

REKLAMA

Nabywca ma teraz 90 dni, od dnia zakupu, na wpłacenie całej kwoty. Dodajmy, że wadium (aby przystąpić do przetargu) ustalono na 400 tys. zł.) i takie zostało wpłacone.

js

 

barlinek

barlinek

 

Pin It

Komentarze

-2

Guest

Za jaki bezcen , przecież widać , że to już ruina . Przez wiele lat nic tam nie robiono , nie modernizowano . Żeby się utrzymać na rynku w dzisiejszych czasach należy coś robić , inwestować , jak trzeba to zmienić profil produkcji , iść z duchem czasu , a nie stać w miejscu , gdzie wszyscy się rozwijają .
+3

Guest

Większość, jak nie wszyscy mieszkańcy Barlinka i byli pracownicy , są zainteresowani tym, kto kupił ten zakład. Wręcz oczekują, że zostanie to podane do publicznej wiadomości. Za jakie pieniądze? To lepiej mogło pozostać tajemnicą, bo wyszło na to, że za bezcen...
+21

Guest

Fakt pozostaje faktem, że Bomet zmarnowano.
Teraz ikona barlineckiej przedsiębiorczości ma zostać rozparcelowana na działki i sprzedana. Okazuje się, że nasze władze nie potrafią zawalczyć o miejsca pracy okolicznej ludności ale za to świetnie potrafią zadbać o parki, ścieżki rowerowe, place zabaw, miejsca rekreacji, supermarkety itd. A z czego ludzie mają żyć? Nie mając za bardzo co do garnka włożyć trudno cieszyć się zielenią miejską i galerią czy straganem. Czy tak trudno zrozumieć, że potrzebujemy nowych miejsc pracy a nie igrzysk?
+5

Guest

Nasze stocznie w socjalizmie produkowały głównie dla Związku Radzieckiego, a Związek Radziecki płacił nam przysyłanymi do remontu statkami .

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Zachęcamy do komentowania przez "Wtyczkę komentarzy na Facebooku". Komentarze z fikcyjnych kont FB będą usuwane.