pldaenfrdeuk

 sobota 24 lipca 2021r.   imieniny: Antoni, Kinga, Krystyna

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

Terapia Tlenowa - Hiperbaria Barlinek

Kasacja pojazdów Barlinek

MK - Gabinet kosmetyczny

A A A

Od długiego już czasu nic nie dzieje się w dawnym Zakładzie Urządzeń Okrętowych "Bomet". Z chwilą ogłoszenia upadłości przez ostatniego właściciela, zakład został postawiony w stan upadłości. Jednocześnie syndyk masy upadłościowej wystawił firmę na sprzedaż. Wyceniono ją na 9 mln zł.

Długo w temacie sprzedaży nic się nie działo. Jak się dowiedzieliśmy od wspominanego syndyka Macieja Kasprzyka, znalazł się podmiot, który w przetargu zakład kupił. - Jesteśmy na etapie finalizowania transakcji. Był ogłoszony przetarg. Sąd zatwierdził dwie oferty. Po przetargu (odbył się kilka dni temu), znalazł się nabywca, który w terminie do 90 dni, pod warunkiem dokonania wpłaty zostanie właścicielem zakładu - informuje M. Kasprzyk.

REKLAMA

Jest też i zła wiadomość. Nabywca nie zamierza kontynuować dotychczasowej działalności. Będzie szukał chętnych na zakup poszczególnych składników firmy.     

js

 

barlinek

Pin It

Komentarze

+3

TBM58

Sam się skomentuje.Pszok to smród i gryzonie,muchy i inne karaluchy.Ale te wspaniałe konstrukcje idealnie pasują do Hal sportowych.Kużnia jest potężna i pewnie nie da się budynku na sprzedać.Ale na boisko..?Czy też ogólnosportową hale treningową.Nie ma takiej od Szczecina po Gorzów.
+12

Guest

Przykro czytać tu jest popis dla włodarzy miasta, żeby taki zakład na części. Miasto powinno zadbać aby coś dać od siebie zachęcić inwestora żeby miasto się rozwijało.
+7

Guest

Cytuję Guest:
Był chętny do wybudowania nowoczesnej biogazowni w Dzikowie. Ciekawe gdzie postawił zakład...

Najzabawniejsze ze mieszkacom Dzikowa mial przeszkadzac zwiekszony ruch i brzydki zapach z silosu oddalonego chyba 0,5km. Na poruszanie sie pojazdow nie maja wplywu bo kazdy jezdzi ktoredy uwaza a zapach to nawet nikt nie pofatygowal sie by to sprawdzic osobiscie a tylko powtarzali ze bedzie brzydki zapach
+41

Guest

Powstanie kolejna galeria handlowa?
Kiedy do Barlinka ściągnięci zostaną przedsiębiorcy, którzy zechcą prowadzić działalność produkcyjną i zatrudniać ludzi?
Supermarketów itp. nam już nie potrzeba.
Władze miasta zrobcie coś, aby przedsiębiorcy chcieli inwestować w Barlinek!!

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Zachęcamy do komentowania przez "Wtyczkę komentarzy na Facebooku". Komentarze z fikcyjnych kont FB będą usuwane.