Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 poniedziałek 4 marca 2024r.   imieniny: Arkadiusz, Kazimierz, Wacław

Reklama

Gomex Krzysztof Goryński

A A A
2.9 1 1 1 1 1 Ocena 2.90 (10)

Swój ostatni mecz w tym roku zagrali podopieczni Michała Diakowa. Zawodnikom CRS-u po bardzo udanej lidze został do rozegrania mecz w rozgrywkach o Puchar Polski ZZPN. Tym razem, CRS Barlinek na swoim boisku podejmował zespół z czwartej ligi – Hutnik Szczecin.

Od pierwszego gwizdka widać było zaangażowanie i wole walki naszych zawodników. Sporo ostrych i zdecydowanych wejść towarzyszyły widowisku przez cały mecz. Niestety to Hutnik zaczął strzelać bramki. W 13 minucie pada pierwszy gol i drużyna ze Szczecina prowadzi w spotkaniu 0:1. Na szczęście nie sprawiło to, że CRS się poddał. Wręcz przeciwnie, zagrzewani głośnymi śpiewami z trybun zawodnicy z Barlinka nie przestawali walczyć.

REKLAMA

Opłaciło się, w 37 minucie bramkę wyrównującą strzela Kamil Błaż. Pierwsza połowa kończy się remisem 1:1. Drugie 45 minut to w dalszym ciągu popis dobrej, twardej gry ze strony obydwu zespołów. Obie drużyny stwarzały groźne sytuacje. W 73 minucie jedną z nich wykorzystuje pojawiający się na boisku z ławki rezerwowej Tomasz Dorniak. Dając naszemu klubowi przewagę jednej bramki.

Niestety euforia na trybunach nie trwała długo. Zaledwie 2 minuty później Hutnik wyrównuje wynik spotkania. Po regulaminowym czasie gry wynik spotkania to 2:2, mecz muszą wiec rozstrzygnąć rzuty karne. Trzeba przyznać, że w tym meczu żadna z drużyn nie zamierzała odpuścić. Konkurs rzutów karnych kończy się wynikiem 9:8. Po niecelnym strzale bramkarza Hutnika strzał oddaje Kacper Błaż i nie myli się.

CRS Barlinek wygrywa z czwartoligowym Hutnikiem Szczecin i zostaje w dalszych rozgrywkach o puchar!

Mati

 

 

Komentarze

+13

Guest

Bardzo dobry mecz CRS/ Pogoni/ Myślę że piłkarze uwierzyli że mogą grać w 1V lidze gdyż nasi przeciwnicy z Hutnika byli wprawdzie bardziej doświadczeni i lepiej operowali piłką ale brakowało im waleczności , ambicji i determinacji naszych zawodników. Jeżeli chodzi o poziom techniczny to nasi wcale im nie ustępowali.Gratuluję zwycięstwa ,czekam na następne wygrane w PP oraz awans do ligi okręgowej.Życzy tego kibic s 40 letnim st ażem

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież