BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 poniedziałek 6 lutego 2023r.   imieniny: Antoni, Dorota, Szymon

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
2 1 1 1 1 1 Ocena 2.00 (4)

Zima, pierwsze przymrozki, mokra i pokryta warstwą lodu nawierzchnia, to codzienny widok który czeka nas przez kilka najbliższych miesięcy. Jako kierowcy musimy uważać na zmieniające się warunki atmosferyczne, bowiem nawet najlepsze wyposażenie samochodu nie zastąpi naszego zdrowego rozsądku.

03 grudnia ok. godz. 20.00 doszło do zdarzenia drogowego na trasie Dzikowo - Wiewiórki. Jak powiedział nam prezes OSP Mostkowo Roman Wilk, kierujący samochodem osobowym VW Passat, prawdopodobnie wpadł w poślizg i wjechał autem do rowu.

REKLAMA

W zdarzeniu poszkodowana została pasażerka samochodu, którą przetransportowano do szpitala. Na miejsce zadysponowano zastęp z OSP Mostkowo, OSP Barlinek, Pogotowie Ratunkowe oraz Policję, która będzie wyjaśniać dokładny przebieg i przyczyny zdarzenia. 

monikary

Foto: OSP Mostkowo

 

barlinek

 

Komentarze

+14

Guest

Cytuję Guest:
Zobaczymy jak zamarznie 31 stycznia.Mam nadzieję że PGK da radę.

Większość naszych dróg jest wojewódzkich i powiatowych i PGK ich nie obsługuje a powiat i województwo maja w nosie nasze drogi i to że jest ślisko twierdzą że to nie jest jeszcze zima i nie będą sypać jeszcze soli na oblodzone drogi.....
-1

TBM58

Trzeba ze sobą wożić piasek z solą i jadąc zamaszyście wymachiwac lewą ręką sypiąc przed samochodem.Na siebie możemy liczyć.Pozdrawiam Dojeżdżających do pracy w Barlinku.To może być dośc trudne.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.