Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 poniedziałek 4 marca 2024r.   imieniny: Arkadiusz, Kazimierz, Wacław

Reklama

Gomex Krzysztof Goryński

A A A
3 1 1 1 1 1 Ocena 3.00 (2)

Wyjątkowy gość zawitał na wypełnioną tancerzami sale widowiskową. Jak co roku o tej porze Feeling Dance Group odwiedził święty Mikołaj! Już jutro brodaty dziadek z Laponii obchodzi swoje imieniny i z tej okazji postanowił obdarować wszystkich najmłodszych tancerzy słodkimi prezentami.

Po rozdaniu upominków wszystkim grzecznym dzieciom, w nagrodę za dobre sprawowanie odbyła się również projekcja filmu.

REKLAMA

Oprócz odwiedzin Mikołaja, była również inna okazja do zebrania wszystkich tancerzy w jednej sali. Tego wieczoru odbyło się również pasowanie na tancerza. W tym roku do Feeling Dance Group dołączyło aż 60 nowych tancerek i tancerzy w każdej grupie wiekowej! Aktualnie Feeling liczy sobie 264 tancerzy!

Mati

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież