pldaenfrdeuk

 sobota 24 lipca 2021r.   imieniny: Antoni, Kinga, Krystyna

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

Terapia Tlenowa - Hiperbaria Barlinek

Kasacja pojazdów Barlinek

MK - Gabinet kosmetyczny

A A A
3 1 1 1 1 1 Ocena 3.00 (2)

Wyjątkowy gość zawitał na wypełnioną tancerzami sale widowiskową. Jak co roku o tej porze Feeling Dance Group odwiedził święty Mikołaj! Już jutro brodaty dziadek z Laponii obchodzi swoje imieniny i z tej okazji postanowił obdarować wszystkich najmłodszych tancerzy słodkimi prezentami.

Po rozdaniu upominków wszystkim grzecznym dzieciom, w nagrodę za dobre sprawowanie odbyła się również projekcja filmu.

REKLAMA

Oprócz odwiedzin Mikołaja, była również inna okazja do zebrania wszystkich tancerzy w jednej sali. Tego wieczoru odbyło się również pasowanie na tancerza. W tym roku do Feeling Dance Group dołączyło aż 60 nowych tancerek i tancerzy w każdej grupie wiekowej! Aktualnie Feeling liczy sobie 264 tancerzy!

Mati

Pin It

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Zachęcamy do komentowania przez "Wtyczkę komentarzy na Facebooku". Komentarze z fikcyjnych kont FB będą usuwane.