pldaenfrdeuk

 sobota 24 lipca 2021r.   imieniny: Antoni, Kinga, Krystyna

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

Terapia Tlenowa - Hiperbaria Barlinek

Kasacja pojazdów Barlinek

MK - Gabinet kosmetyczny

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (3)

Kolejna edycja Weekendowych Warsztatów Tanecznych Feeling Dance Group Ponad 260 tancerzy, 3 sale taneczne, blisko 30 godzin tańca i 5 wspaniałych prowadzących. Tak wyglądały dwa weekendy w Feeling Dance Group.

Na zaproszenie trenerów do Barlinka zawitali instruktorzy tańca z Tych, Warszawy, Gdańska, Szczecina oraz co prawda mieszkająca na co dzień w Warszawie ale nasza rodowita koleżanka Kasia Mieczkowska. Nasi tancerze czerpali wiedzę, ile tylko sił w nogach. Tańczyli, słuchali ale przede wszystkim miło spędzali czas by szkolić swoje umiejętności taneczne.

REKLAMA

Instruktorzy natomiast to pełen profesjonalizm, niesamowita wiedza i wspaniałe podejście do tancerza. Jesteśmy przekonani, że to czego nauczyliśmy się od prowadzących wykorzystamy na treningach oraz w nowym sezonie tanecznym.

Do zobaczenia na kolejnej edycji warsztatów.

Feeling Dance Group

 

Opublikowany przez Feeling Dance Group Wtorek, 12 listopada 2019

Pin It

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Zachęcamy do komentowania przez "Wtyczkę komentarzy na Facebooku". Komentarze z fikcyjnych kont FB będą usuwane.