BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 wtorek 7 lutego 2023r.   imieniny: Romuald, Ryszard, Sulisław

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

Drogerie JAWA

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1)

Apel następującej treści otrzymała nasza redakcja. "Mam ogromną prośbę o umieszczenie informacji na stronie, że zaczyna się okres świąteczny i tym samym małe kradzieże. Kobiety w długich płaszczach chodzą po domach.

Jedna z nich oferuje firanki na sprzedaż, lub prosi o kanapkę, druga robi rekonesans po podwórzu. Jeżeli nic nie otrzymają to kradną, np. stroiki świąteczne. Jest to bardzo niebezpieczne szczególnie dla osób starszych, schorowanych i niepełnosprawny. Sami tego doświadczyliśmy w Moczydle".

REKLAMA

Zdarzenie to potwierdzili nam barlineccy policjanci. Zaraz po zgłoszeniu tego przypadku udali się na miejsce. Osób opisanych nie zastali. Potwierdzili zarazem kradzież stroika.

Trwają czynności policyjne w tej sprawie. Jak mówią funkcjonariusze, zdarzenia takie mają miejsce w wielu wioskach i miejscowościach na terenie kraju. Za naszym pośrednictwem apelują o ostrożność. Każdy podobny przypadek powinien być zgłoszony policji. Ostrzegają też przed próbami wyłudzeń pieniędzy na tzw. wnuczka czy policjanta.

js

 

Komentarze

+21

Guest

mam nadzieje ze zostaną złapane panie złodziejki a wizerunki powinny być ujawnione żebyśmy my i nasi bliscy mogli się uchronić przed tymi osobami ,a nie chronić takie kanalie społeczne

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.