BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 poniedziałek 6 lutego 2023r.   imieniny: Antoni, Dorota, Szymon

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
4.8 1 1 1 1 1 Ocena 4.80 (5)

Spore utrudnienia występowały na DW156 na wysokości Mostkowa, gdzie 12 grudnia ok. godz. 15.30, doszło do czołowego zderzenia samochodu osobowego VW Passat oraz busa marki Renault. Zdarzenie miało miejsce na skrzyżowaniu dróg Barlinek - Mostkowo - Dziedzice.

W wypadku poszkodowane zostały trzy osoby, które zostały przetransportowane do szpitala. Na szczęście ich życiu nie zagraża żadne niebezpieczeństwo – powiedział nam prezes OSP Mostkowo Roman Wilk.

REKLAMA

Na miejsce zdarzenia zadysponowano jeden zastęp OSP Mostkowo, dwa z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej w Myśliborzu, policję oraz trzy karetki Pogotowia Ratunkowego. Dokładny przebieg i przyczyny wypadku badać będą policjanci.

monikary

Foto: OSP Mostkowo

 

barlinek

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.