BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 29 stycznia 2023r.   imieniny: Franciszek, Hanna, Zdzisław

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
2 1 1 1 1 1 Ocena 2.00 (3)

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego, doszło 16 grudnia około godz. 7.00 na ulicy Pełczyckiej. Jak udało nam się dowiedzieć od oficera prasowego KPP w Myśliborzu asp. sztab. Jacka Poleszczuka, kierująca samochodem osobowym VW, nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze i na łuku uderzyła w drzewo.

Na szczęście kierującej nic poważnego się nie stało, jednak z drobnymi potłuczeniami została przetransportowana do szpitala na obserwację. Kobieta podróżowała sama. Policjanci zbadali kierującą pod kątem trzeźwości. Urządzenie nie wykazało alkoholu w wydychanym powietrzu.

REKLAMA

Po raz kolejny ostrzegamy o zmieniających się warunkach pogodowych. Poranne przymrozki sprawiają, że drogi są śliskie. Chociażby dlatego jadąc w pobliżu jezior i rzek, należy bardzo uważać. Zdjąć nogę z gazu. 

js

 

barlinek

 

Komentarze

+6

Guest

A kto tu kogo linczuje? Trzeba o tym mówić i to głośno! Rozwaga i ostrożność, odrobina myślenia może ocalić ludzkie życie. Nie wiele było trzeba przecież!
-6

Guest

Cytuję Guest:
Każdy się dzisiaj spieszy A potem się dziwią że tyle wypadków. O zgrozo takie czasy nastały, że nikt nie ma na nic czasu. Ludzie są zadaniami... ciągły pęd za pieniądzem. Zastanówmy się czasem czy warto?

Nie mój drogi/droga, nastały czasu publicznego linczu, to co się tu czyta to żenada. Widać ze ludzie nie maja co robić tylko zajmują się życiem innym oraz snuciem własnych teorii.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.