Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.


 poniedziałek 2 października 2023r.   imieniny: Dionizy, Stanimir, Teofil

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1)

Kilka dni temu, jakiś "dowcipniś" wjechał do Parku im E. Laskera samochodem. Widać to m.in. na trawniku. Bączki kręcił pod okiem kamer, które mają m.in. takim incydentom zapobiegać. I w tym momencie powraca temat kamer monitorujących miasto.

Przypomnijmy tylko, że monitoring jest własnością miasta. W pomieszczeniach Komisariatu Policji zainstalowane są urządzenia do nagrywania tego, co dzieje się w mieście. Nikt nie śledzi zdarzeń na ekranie monitora w czasie rzeczywistym.

Kilka tygodni temu, monitoringiem zajmowała się Komisja Rewizyjna barlineckiej Rady Miejskiej, jednak na sesji RM efektów pracy w/w Komisji w temacie „monitoring” nie było. Jak powiedział nam jeden z radnych, wszystko jest w najlepszym porządku. Wszystko widać, żadnych zmian nie trzeba. Nie jest koniecznym, aby to co dzieje się w mieście obserwować przez 24 godziny. Czy aby na pewno?

REKLAMA

Wracając do parku. 31 grudnia po godz. 20.00, strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Barlinku, otrzymali zgłoszenie o pożarze drzewa. Drzewo tliło się w pobliżu rzeczki a wóz bojowy wjechał od strony garaży przy ul. Niepodległości. Nie jest więc możliwe, aby ślady zostawił samochód druhów z Barlinka.

 

barlinek

 

Może warto zastanowić się nad wstawieniem elastycznego słupka przed pomostem, który w przyszłości zapobiegnie wjeżdżaniu tam prywatnymi samochodami? Wóz bojowy, karetka i radiowóz przejadą a takie zabezpieczenie może przykróci wygłupy tych, którzy bezprawnie rozjechali park im. Emanuela Laskera.

js    

 

barlinek

 

Komentarze

+10

Guest

W Sylwestra, kiedy zjawiła się policja i straż pożarna do palącego drzewa, rozrabiająca młodzież nagle zniknęła a na ławce zostali tylko ci, którzy mieli problem ze wstaniem na równe nogi i musieli dokończyć to co zaczęli. Ale było naprawdę spokojnie.

Guest

Cytuję Guest:
Miasto powinno wybudować tor wyścigowy żeby ludzie mieli gdzie się poscigac i podriftowac nawet odpłatnie.

Ciekawy jestem kto by się tylko opiekował rozbitkami z glofow i passatów, bo jestem pewien ze jie nasz szpital któremu brak wszystkiego już, zamiast dawaj głupie pomysły to może właśnie lepiej zainwestować w posterunek policji tak aby te kontrole a szczególnie kontrole na mieście odbywały się częściej. Kiedyś tak nie było. Ci co są starsi pamiętają ludzie obrastają w piórka, no ae cóż, 500plus wychodzi brawo PIS
+28

Guest

Jakie kamery toatrapy chyba atrapy. Na Delte od kiedy sięgam pamięcia policja bała sie zglądac po zmroku. Naprawde od piątku strach tamtedy przechodzic, niewiele lepiej jest na głównych ulicach miasta gównarzeria podpita zaczepna. Z roku na rok coraz gorzej.
+19

Guest

skoro monitoring działa, to można przecież wyłapać sprawcę, więc okazuje się że nie działa-prosimy udowodnić jaka jest prawda.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.