BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 29 stycznia 2023r.   imieniny: Franciszek, Hanna, Zdzisław

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
3.3333333333333 1 1 1 1 1 Ocena 3.33 (3)

Do groźnego potrącenia kobiety doszło dziś, 07 stycznia po godz. 16.00, przy bramie wjazdowej do PGK (skrzyżowanie ul. Szpitalnej z ul. Lipową). Wyjeżdżająca z terenu bazy Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej ciężarówka, potrąciła przechodzącą w tamtym rejonie ok. 50-60 letnią kobietę.

Kierujący zestawem najechał na kobietę, w wyniku czego poszkodowana została wciągnięta pomiędzy ciągnik siodłowy a naczepę. Pierwsi na miejscu byli strażacy z OSP Barlinek, którzy wyciągnęli ranną spod samochodu i udzielili jej pierwszej pomocy. Kobieta żyje a ze wstępnych oględzin wynika, że posiada urazy kończyn i miednicy. Podczas akcji ratowniczej była przytomna.

REKLAMA

Jak powiedział nam oficer prasowy KPP w Myśliborzu asp. sztab. Jacek Poleszczuk, kierujący prawdopodobnie nie zachował należytej ostrożności przy wyjeżdżaniu z bramy. Policjanci zbadali kierowcę na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Był trzeźwy. 

Na czas pracy służb droga w tym miejscu pozostaje zablokowana. Policjanci kierują na objazdy ul. Mickiewicza. Ranna została przetransportowana do szpitala w Gorzowie Wielkopolskim. Na miejsce zdarzenia zadysponowano jeden zastęp OSP Barlinek, dwa zastępy JRG Myślibórz, Pogotowie Ratunkowe Choszczno oraz policjantów z Komisariatu Policji w Barlinku, którzy będą wyjaśniać dokładny przebieg i przyczyny zdarzenia. 

monikary

 

barlinek

barlinek

barlinek

barlinek

barlinek

 

Na prośbę rodziny wstrzymujemy dalszą publikację anonimowych komentarzy.

 

Komentarze

+62

Guest

Tak sytuacja była bardzo niebezpieczna i dziękować tylko Bogu że kobietą żyje. Oświetlenie w tym miejscu też ma wiele do życzenia. Chciałbym tylko jeszcze wspomnieć o naszej obwodnicy obok Lidla. Zrobiono tam przejście dla pieszych ale zapomniano o oświetleniu tego przejścia. Wieczorem jest tam ciemno i bardzo niebezpiecznie. Panowie projektanci zapomnieli o oswietleniu i inspektorzy odebrali takie przejście A jest ono w obszarze zabudowanym. Miejmy nadzieję że wkrótce zostanie postawione tam 0oswietlenie

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.