Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna


 sobota 20 kwietnia 2024r.   imieniny: Agnieszka, Czesław, Czech

Reklama

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (5)

16 stycznia przed południem, doszło do wypadku drogowego tuż przy hotelu na Rynku Miejskim. Z informacji udzielonej przez oficera prasowego KPP w Myśliborzu asp. sztab. Jacka Poleszczuka dowiadujemy się, iż jadący w kierunku Gorzowa 42-letni kierujący motorowerem, wjechał w przechodzącą po pasach 84-letnią kobietę.

Policjanci zbadali mężczyznę na zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu. Był trzeźwy. Ze wstępnych informacji wynika, iż kierujący jednośladem prawdopodobnie nie zachował należytej ostrożności, jednak będzie to badane dokładnie przez barlineckich policjantów. Pod uwagę będą brane nagrania z monitoringu miejskiego.

REKLAMA

Kobieta z obrażeniami kręgosłupa i kończyn dolnych, została przetransportowana do szpitala w Gorzowie Wielkopolskim. Na czas pracy służb ratunkowych, główna ulica miasta na odcinku Ratusz - wjazd na Rynek Miejski, była zablokowana. 

js

 

Komentarze

+1

Guest

Z moich informacji wynika, że przed pasami zatrzymał się samochód, który umożliwił tej pani przejście na drugą stronę jezdni. W trakcie przechodzenia po pasach stojący samochód wyprzedził motorowerzysta. Pani nie miała szans na reakcję.
+6

Guest

Czasem jadąc nawet 10 na godzinę warunki na drodze dla kierowcy nie są sprzyjające. Mocne słońce slizgawica nie wiem mgła. Szczególnie jak jest ciemno i człowiek ubrany na ciemno - naprawdę ciezkonjest zauważyć kogoś na pasach. Naprawdę piesi również powinni brać to pod uwagę u nie zachowywać się jakby byli najważniejsi na drodze- na pasach. Jestem kierowcą i pieszym i zawsze przed wejściem na pasy czekam aż z obydwu stron zatrzymają się samochody bo wiem z własnego doświadczenia że kierowca czasem po prostu nie jest w stanie zauważyć pieszego.badz się zatrzymać w ostatnim.momencie. I to jest akurat prawda że nie zawsze kierowca jest winny.
+8

Guest

Moim zdaniem przy rondzie koło spalonego netto powinni ustawić zakaz wjazdu dla samochodów ciężarowych i nakazać im używania srednicowki, mniejszyruch w mieście i większe bezpieczeństwo .
+1

Guest

Kierowcy,(niektórzy),na szczęście u nas nieliczni ,widzą tylko czubek własnego nosa.To ci kierowcy" gorszego sortu "-ja mam auto- ja pan świata.Większość kierowców jest uważnych i ma dużą kulturę osobistą i im wielki szacunek
+6

Guest

Dla osoby w tym wieku takie urazy to tragedia,nawet złamanie nogi to już dramat Kierowcy! uważajcie też na pasach bo to od was zależy ludzkie życie lub czyjeś kalectwo i nieszczęście.To WASZE sumienie...Piesi też są gapowaci ALE ! Oni was nie zabiją tylko na odwrót :sad:
+4

Guest

Ostatnio koło Rossmana czekałam na przejściu, ruch był niewielki, z jednej strony pani się zatrzymała przed pasami już z daleka mnie widząc :roll: i długo czekała ,bo nie mogłam wejść na pasy gdyż z drugiej strony pani jadąca nie miała zamiaru się zatrzymywać.I tak obie czekałyśmy aż ona przejedzie :-? :-x kierowca a Kierowca,można?
+9

Guest

ludzie na miłość boską, to 84 letnia kobieta, wy też kiedyś będziecie starzy!!! I przez to mniej bystrzy i mniej sprawni.To mogło tez być dziecko!Chociażby Twoje dziecko szanowny Kierowco albo Twoja matka i co powiesz?Święta krowa?,nie uważała?! Zastanówcie się.Główna ulica w mieście to nie pusta autostrada i nie jedzie się na oślep,nigdzie!
+11

Guest

Ostatnio jechałam i na pasach koło Rossmana się zatrzymałam pan z rowerem przechodził a z przeciwnej strony jechała Princessa trabiłam żeby się zatrzymała głowa prosto nawet się nie zainteresowała co się dzieje i pojechała. A ten pan zatrzymał się i ja przepuścił *** . To prawda że dużo pieszych wchodzi na jezdnię nawet gdzie nie ma pasów ale nie którzy kierowcy mózgi w domu zostawili też .

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież