pldaenfrdeuk

 

 


 poniedziałek 2 sierpnia 2021r.   imieniny: Alfons, Alfonsyna, Borzysława

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

Terapia Tlenowa - Hiperbaria Barlinek

Kasacja pojazdów Barlinek

MK - Gabinet kosmetyczny

A A A
4.4285714285714 1 1 1 1 1 Ocena 4.43 (7)

Święto Miasta, to w Barlinku tradycyjne wyróżnienie par, które obchodzą właśnie bardzo ważny dla siebie Jubileusz - Złote i Srebrne Wesele. W tym roku, wydarzenie było o tyle wyjątkowe, że uhonorowana została jedna para obchodząca Diamentowe Gody. Uroczystość, którą poprowadziła Anna Adamiok, odbyła się 24 stycznia w sali widowiskowej BOK. Galę, swą obecnością zaszczycili m.in. Królowa Puszczy Barlineckiej, Boginka Moriana, przedstawiciele władz powiatowych i gminnych oraz przede wszystkim, Jubilaci wraz z najbliższymi.

Medale, za długoletnie pożycie małżeńskie, przyznane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej oraz pamiątki ufundowane przez Burmistrza Barlinka, za 60-lecie pożycia małżeńskiego, otrzymali Państwo Irena i Michał Kozakiewicz.

REKLAMA

Złote Wesele obchodzili Państwo - Krystyna i Stefan Baranowscy, Rozalia i Zygmunt Kalota, Maria i Roman Więckowscy, Grażyna i Eugeniusz Sławińscy, Teresa i Antoni Dworeccy, Teresa i Mieczysław Pyciak, Krystyna i Janusz Czekała, Danuta i Jan Rutkowscy, Krystyna i Edmund Stefańscy, Czesława i Bogdan Zdunowscy, Bożena i Marian Pieczko, Maria i Herbert Mączka, Halina i Zenon Górscy, Leokadia i Wiktor Kupczyk, Krystyna i Jan Małyszek, Regina i Wacław Meisinger, Halina i Józef Rączewscy, Alicja i Albin Kibiń, Krystyna i Franciszek Kozłowscy oraz Halina i Tadeusz Plewa.

Srebrne Wesele obchodzili Państwo - Katarzyna i Piotr Stanisławscy, Leokadia i Jerzy Pietrasik, Anna i Andrzej Egier, Katarzyna i Paweł Sieczkowscy, Katarzyna i Jacek Bator, Anna i Adam Białeccy, Monika i Zbigniew Kubik oraz Jolanta i Bogdan Czerniak.

 

Wszystkie pary w tym dniu, odnowiły swoją przysięgę małżeńską. Podczas uroczystości, zgromadzeni na sali goście mieli okazję obejrzeć również krótki film, przestawiający postać Bronisława Bagińskiego oraz posłuchać prelekcji, wygłoszonej przez Stanisława Rewersa. W części artystycznej wystąpił chór „Halka” pod kierownictwem Ireneusza Zagaty (który w trakcie koncertu pożegnał kwiatami odchodzącą z zespołu flecistkę Natalię Piotrowską) oraz grupa Barlineckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku pod kierownictwem Magdaleny Zyndy – Lis.

monikary

Pin It

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Zachęcamy do komentowania przez "Wtyczkę komentarzy na Facebooku". Komentarze z fikcyjnych kont FB będą usuwane.