BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 5 lutego 2023r.   imieniny: Agata, Jakub, Jan

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
2.2307692307692 1 1 1 1 1 Ocena 2.23 (13)

Tuż po godz. 15.30, 09 lutego doszło do groźnego wypadku przy ul. Strzeleckiej. Jadący od strony Strzelec Kraj. samochód osobowy Opel z nieznanych jeszcze przyczyn, zjechał na przeciwległy pas i uderzył w zaparkowanego Mercedesa.

Kierowca nie jechał sam, jednak tylko on wymagał hospitalizacji. Został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala.

REKLAMA

Na miejsce został zadysponowany śmigłowiec z bazy LPR w Gorzowie Wlkp., dwa zastępy OSP Barlinek, dwa zastępy JRG Myślibórz, Pogotowie Ratunkowe Choszczno oraz Policja, która będzie wyjaśniała dokładny przebieg i przyczyny wypadku.

monikary

Start śmigłowca LPR zadysponowanego z bazy w Gorzowie Wlkp. Przylot związany z wypadkiem drogowym ( https://www.barlinek24.pl/aktualnosci/12124-wypadek-na-strzeleckiej.html )

Opublikowany przez Barlinek24.pl Niedziela, 9 lutego 2020

 

barlinek

barlinek

barlinek

Komentarze

+25

krytyk

Cytuję Guest:
A jakim prawem czlowiek spoza strazy czy pogotowia podchodzi do poszkodowanego? Kazdy tak może sobie podchodzic i patrzeć na rannych? Watpie

A takim prawem że to Twój ustawowy obowiązek niesienia poszkodowanym pomocy - tu przepisy są precyzyjne. W przypadku nieudzielania takiej pomocy możemy zostać pociągnięci nawet do odpowiedzialności karnej
Artykuł 162 Kodeksu Karnego
Paragraf 1. Kto człowiekowi znajdującemu się w położeniu grożącym bezpośrednim niebezpieczeństwem utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu nie udziela pomocy, mogąc jej udzielić bez narażania siebie, albo innej osoby na niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
-59

Guest

A jakim prawem czlowiek spoza strazy czy pogotowia podchodzi do poszkodowanego? Kazdy tak może sobie podchodzic i patrzeć na rannych? Watpie

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.