BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 poniedziałek 3 października 2022r.   imieniny: Eustachy, Teresa, Gerard

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MICHALSKI APARTMENTS

FIRMA ROLNICZA BYSKOV AGRO SP. Z O.O. POSZUKUJE PRACOWNIKÓW

Kursy zawodowe, maszynowe, budowlane - szkolenia BHP - Nowogard, Koszalin, Szczecin - HAGA

A A A
3 1 1 1 1 1 Ocena 3.00 (2)

Z uwagi za zagrożenie epidemiologiczne, na wszystkich oddziałach szpitalnych Szpitala Barlinek, nadal obowiązuje całkowity zakaz odwiedzin chorych. Każdego dnia, napływają nowe komunikaty. Prosimy o zapoznanie się z nimi i stosowanie się do zaleceń. W trosce o dobro i bezpieczeństwo rodzących się dzieci, z dniem 13 marca wprowadzono zawieszenie odbywania rodzinnych porodów.

Dodatkowo, od najbliższego poniedziałku, 16 marca, laboratorium będzie przyjmowało tylko i wyłącznie Pacjentów w trybie „Cito” (Pacjenci ze skierowaniem pilnym, proszeni są o wcześniejszy kontakt telefoniczny 95 7461-810 wew.39).

Badania prywatne również nie będą realizowane. Szpital Barlinek Sp. z o.o. wstrzymuje także do odwołania, wszystkie zabiegi i operacje planowe

REKLAMA

Ważne! Jeśli mają Państwo gorączkę, suchy kaszel lub duszność, prosimy o NIEPRZYCHODZENIE do lekarza rodzinnego, na Szpitalne Oddziały Ratunkowe czy też Nocną i Świąteczną Opiekę Zdrowotną! W takim przypadku udaj się do najbliższego szpitala zakaźnego bądź skontaktuj się z lokalną Stacją Sanitarno – Epidemiologiczną. Tam uzyskasz informacje o tym, jak masz dalej postępować.

SANEPID MYŚLIBÓRZ 95/ 747 56 16 lub tel. alarmowy po godz. 15:00 - 784 689 783

SZPITAL SZCZECIN / ARKOŃSKA 4

Izba Przyjęć Zakaźna dla Dorosłych tel. 91/ 813 94 40

Izba Przyjęć Zakaźna dla Dzieci tel. 91/ 813 92 01

 

Szpital Barlinek

 

barlinek

 

Komentarze

+6

Guest

Cytuję Guest:
Warto zapytać o to lekarza, a nie Internet :)

Moje dziecko ma szczepienie na początku kwietnia, więc nie będę teraz leciała do przychodni razem z dzieckiem bo nie mam go z kim zostawić. Dodzwonić się tam ciężko, do tego mają zapewne dużo pilniejszych telefonów w sprawach bieżących. Trochę się już tym niepokoję więc zadałam pytanie z nadzieją że ktoś kompetentny na nie odpowie. Więc jeśli nie masz nic mądrego do powiedzenia tylko złośliwie to lepiej nie pisz nic!
+3

Guest

Man man pytanie, czy w takiej sytuacji jaką mamy można szczepić dzieci, ponieważ szczepienie w pewnym stopniu osłabia organizm?

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.