BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 poniedziałek 6 lutego 2023r.   imieniny: Antoni, Dorota, Szymon

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (3)

Na spore utrudnienia natrafili kierowcy jadący DW151 na odcinku Barlinek – Gorzów Wielkopolski. 04 kwietnia po godz. 20.00, jadąca od strony Barlinka w kierunku Gorzowa, kierująca samochodem osobowym Opel Astra, niedostosowała prędkości do warunków panujących na drodze i doprowadziła do niebezpiecznego zdarzenia.

Jak powiedział nam oficer prasowy KPP w Myśliborzu asp. sztab. Jacek Poleszczuk, tuż za skrzyżowaniem na Karsko, na łuku drogi, kierująca wpadła w poślizg, auto zjechało na pobocze, dachowało i wpadło do rowu.

REKLAMA

Na miejsce zadysponowano dwa zastępy OSP Barlinek, jeden zastęp JRG Myślibórz, Policję oraz Pogotowie Ratunkowe, jednak pomoc medyczna w tym przypadku na szczęście nie była konieczna. Kierująca pojazdem podróżowała sama. Policjanci przebadali ją na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Była trzeźwa.

Ruch w miejscu zdarzenia odbywał się wahadłowo. Na czas wyciągania samochodu z rowu, droga była całkowicie zablokowana. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja.

monikary

 

Foto: OSP Barlinek

barlinek

barlinek

barlinek

 

Komentarze

+10

Guest

Ile później ludzi jest zaangażowanych do jednego wariata-pirata.
Przyczepność do drogi, to tylko wielkość kartki pocztowej na jedno koło.
Brak w głowie wyobraźni.
Na szczęście nikt nie ucierpiał.
Zdrowych i Wesołych Świąt.
+14

Guest

Jaki z ciebie kierowca.!!!
Czy musi być mokro czy ślisko (????!!!)
aby jechać za szybko i wypaść z drogi !!!!!???
Włącz myślenie!!!!
+11

Guest

Należy czytać ze zrozumieniem. Jest napisane " ...nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze...". Na drodze a nie warunków atmosferycznych.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.