Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

LUX-TRANS

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.

 LUX-TRANS


 wtorek 16 lipca 2024r.   imieniny: Andrzej, Benedykt, Stefan

Reklama

A A A
4.6666666666667 1 1 1 1 1 Ocena 4.67 (15)

Kwarantanna i zalecenia Ministra Zdrowia sprawiają, że siedzimy zamknięci w czterech ścianach. Aby przetrwać tą sytuację, wiele osób próbuje zorganizować sobie czas w taki sposób, aby nie myśleć o tym, co dzieje się na świecie. Niektórzy, próbują także ten czas umilić innym. Będącym w takiej samej sytuacji. Jednym z takich sposobów są imprezy i koncerty na balkonach.

Bawią się wówczas całe osiedla a co najważniejsze, nikt nie łamie nałożonych obostrzeń i każdy tańczy we własnych czterech kątach. Takie koncerty zyskują coraz większą popularność na całym świecie a co najważniejsze, rozweselają słuchających, zachęcają do pozostania w domach umożliwiając jednocześnie uczestnictwo w kulturze.

REKLAMA

20 kwietnia na jednym z barlineckich balkonów przy ul. Stodolnej, można było posłuchać koncertu barlineckiego muzyka Andrzeja Grebasza. Popularne polskie utwory, były śpiewane nie tylko przez inicjatora akcji, ale przyłączyli się do Niego sąsiedzi z innych balkonów. Jak udało nam się dowiedzieć, już niebawem odbędą się kolejne takie koncerty a ten dzisiejszy spotkał się z dużym uznaniem i został nagrodzony gromkimi brawami.

Może artyści mieszkający na innych barlineckich osiedlach też spróbują rozweselić swoich sąsiadów? To czas kiedy musimy się wspierać i trzymać razem a taki koncert balkonowy z pewnością wywoła niejeden uśmiech.

monikary

 

Tak czas kwarantanny umila mieszkańcom ul. Stodolnej Andrzej Grebasz. Co myślicie o takim pomyśle?

Opublikowany przez Barlinek24.pl Poniedziałek, 20 kwietnia 2020

 

Komentarze

+10

Guest

Andrzeju zawsze jesteś na pierwszej linii.Dajesz ludziom bardzo dużo nadziei .A tym którym się to nie podoba niech zaproponują coś od siebie. Bardzo mocno cię wspieram .Twój druh z Giżyna.
+10

Guest

Brawo Andrzejku!!! BrawoaTy! !!! Twoja muzyka zawsze podnosi na duchu, zapraszamy na nasze tarasy,balkony na "zydlung'" przecież trzeba nam takiej terapii.
+8

Guest

Super inicjatywa. Jak widziałam w telewizji, że w innych miastach tak się dzieje, myślałam z żalem, że u nas nikt nie występuje dla sąsiadów. Żałuję, że mieszkam w innej części miasta i nie słyszałam tego koncertu. Może to nie jest muzyka, której słucham, ale co to za różnica, liczy się balkonowe spotkanie sąsiadów. Dziwna dla mnie była tylko ta tańcząca ekipa pod blokiem :-) Do domu ludzie! I z balkonu słuchać!

Guest

Cytuję Guest:
Piszecie, że rozwesela słuchających. Nie wydaje się mnie aby każdego rozweselała taka muzyka. Żekł bym nawet, że mógł bym się zdenerwować słysząc takie rzępolenie.

To wykarz się swoim muzycznym talentem a wtedy ocenimy kto tu rzępoli . Sam/a nic od siebie nie dajesz a innych krytykujesz

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież