czwartek 11 sierpnia 2022r.   imieniny: Aleksander, Herman, Ligia

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MICHALSKI APARTMENTS

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1)

W dniu 30 kwietnia 2020 r. Burmistrz Barlinka podpisał z firmą Mat-bud Michał Piechowiak z Przytocznej umowę na realizację zadania po nazwą „Remont pomostu plaży miejskiej w Barlinku”.

W ramach umowy z Wykonawcą wymienionych będzie kilkanaście pali, częściowo  wymienione zostaną belki porzeczne. W ramach remontu konstrukcja zostanie zabezpieczona antykorozyjnie. Kompletnie wymienione zostanie poszycie pomostu z desek drewnianych. Wzdłuż całego pomostu zaprojektowano odtworzenie balustrady drewnianej. Zamontowane zostaną również nowe drabinki umożliwiające zejście do wody.

REKLAMA

Za wykonanie projektu odpowiadała Pracownia Projektowa Elżbieta Wiewiórska z Gdyni.

Wyboru wykonawcy dokonano w trybie przetargu nieograniczonego. Koszt przyjętej oferty to 1 238 113,09 zł brutto. Inwestycja jest realizowana ze środków własnych Gminy Barlinek. 

Zakończenie inwestycji planowane jest na koniec czerwca 2020 r.

 

UM Barlinek - nadesłane

 

barlinek

 

Komentarze

Guest

Cytuję Guest:
A jeśli można wiedzieć, to skąd ta dziwna uwaga że na wodorosty przyjdzie czas... czas jest najwyższy!

Trzeba trochę się pochylić nad kalendarzem przyrodniczym.
+8

Guest

Pytanie do radnych : Kiedy zostanie ukończony pomost koło "PAMu" , chyba nie zapomnieliście jak jest w projekcie . Minął sezon i cicho sza , ludzi można ogłupić że tak ma być jak jest . Odsyłam do projektu który zakłada że pomost będzie dużo większy i z całą infrastrukturą wygląd ma okazały. Ale tradycyjnie u nas jest tak że wykonawca pewnie kasę dostał , a na zakończenie projektu nie starczyło. Ludzi można tradycyjnie wyrakietować , bo ciemny naród wszystko kupi . Tutaj się mylicie , bo wyborcy wam to wszystko wypomną.
Jeszcze jest czas na refleksję. Wstyd !!!!
+9

TBM58

Cytuję Guest:
Czy w ramach remontu zostaną zebrane wodorosty?
Nowy pomost nie przyciągnie plażowiczów, jak po brzuchu smyra ich zielone... Rzekłbym, że oczyszczenie z zielska plaży dałoby lepszy efekt, niższym kosztem niż remont pomostu. A gdyby tak jeszcze ktoś pomyślał o piasku, to tylko biłbym brawo!

Na wodorosty jeszcze czas.Pewnie przyjdzie na nie pora.Ale ogólnie to bardzo dobra informacja.Pomost,drabinki i poręcze to jest powrót do czasów ,kiedy plaża była po prostu piękna.
+17

Guest

Czy w ramach remontu zostaną zebrane wodorosty?
Nowy pomost nie przyciągnie plażowiczów, jak po brzuchu smyra ich zielone... Rzekłbym, że oczyszczenie z zielska plaży dałoby lepszy efekt, niższym kosztem niż remont pomostu. A gdyby tak jeszcze ktoś pomyślał o piasku, to tylko biłbym brawo!

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.