BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 5 lutego 2023r.   imieniny: Agata, Jakub, Jan

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
4.6875 1 1 1 1 1 Ocena 4.69 (16)

Dziewięć kilogramów marihuany i kilogram amfetaminy, znaleziono przy kierowcy, którego po pościgu na terenie powiatu myśliborskiego, zatrzymali funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego. Jak podaje Radio Szczecin, mężczyzna ten to mieszkaniec Barlinka, członek międzynarodowej zorganizowanej grupy przestępczej, która wprowadziła na rynek w Polsce 200 kilogramów narkotyków o wartości 2,5 miliona złotych.

 

REKLAMA

Mężczyźnie został postawiony zarzut udziału w zorganizowanej grupie przestępczej i obrót narkotykami w łącznej wadze 190 kilogramów. W trakcie przeszukania mieszkania zatrzymanego, w łazience znaleziono małą plantację marihuany.

Wobec mężczyzny zastosowano areszt, bowiem jak powiedział Michał Tomala, rzecznik prasowy Sądu Okręgowego w Szczecinie, z uwagi na grożący mu surowy wyrok, istnieje obawa ewentualnego ukrycia się lub ucieczki podejrzanego. Śledztwo dotyczące tej zorganizowanej grupy przestępczej toczy się od ponad roku. Wiele osób zostało już zatrzymanych i również pozostają w areszcie. 

monikary

 

Źródło: Radio Szczecin
Foto: CBŚP

 

Komentarze

+10

Guest

Zaraz wyleją się na mnie "kubły z pomyjami". Moje zdanie jest takie. Kto ma ochotę się zabijać dragami niech to robi legalnie pod warunkiem , że jest pełnoletni. Narkotyki sprzedawał bym tak jak alkohol w sklepach. Za sprzedaż nieletnim kara powinna być tak surowa żeby sprzedający odczuwał ją do końca życia np. długoletnie więzienie z przymusem pracy (nie mam ochoty pracować na kryminalistów) i po wyjściu milionowe grzywny do spłacenia , a nie rok , dwa paki i powrót do dilerstwa.
+9

Guest

Cytuję Guest:
Skąd takie rzeczy w Barlinku?Napewno to musi być pomyłka że jest to mieszkaniec Barlinka.Nie wierzę w to że w Barlinku sprzedają narkotyki.To moje czyste miasto jest.
XDDDDD to dużo nie wiesz
+14

Guest

Cytuję Guest:
Bardzo dobrze, trzeba usuwać takie elementy ze społeczeństwa

Istnieją gorsze, ale ciepłe posadzki i dobre znajomości ich chronią.
Ps. Nie mówię o politykach.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.