BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 wtorek 31 stycznia 2023r.   imieniny: Cyrus, Marceli, Piotr

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1)

Zrób sobie „Niezapominajkowe zdjęcie” – do tego zaprasza Centrum Informacji Turystycznej. Właśnie dziś, 15 maja w godz. 12.30 - 16.00, na Rynku Miejskim będzie stał „niezapominajkowy rower”.

Ten rower i te zdjęcia to symbol, obchodzonego od 16 lat w Barlinku święta. 15 maja, jest od dwóch lat, obchodzony także jako „Dzień Romany Kaszczyc”. Dlaczego? A właśnie dlatego, że to „Barlinecka Roma” zapoczątkowała obchody Święta Niezapominajki w naszym mieście.

REKLAMA

Przyjdź zrób sobie fotkę z rowerem i wyślij "Niezapominajkę z Barlinka". Oczywiście pamiętajmy o wszystkich zasadach bezpieczeństwa. Zachowujemy 2m odstępu, nie grupujemy się, nie witamy się dłonią i zasłaniamy usta oraz nos!

BOK - Centrum Informacji Turystycznej

Z zaproszenia na barlinecki rynek skorzystali mieszkańcy Barlinka. Chętnie robili sobie zdjęcia z niezapominajkowym rowerem, ubierając delikatne niebieskie elementy. Były to parasolki, kapelusze czy też apaszki.

Nie zabrakło również małej części artystycznej, którą przygotowali Mirosław Sulikowski i Krzysztof Komorowski.

Na zakończenie ławeczkę Romany Kaszczyc przyozdobiły niezapominajki. 

 

barlinek

barlinek

barlinek

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.