BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 sobota 28 stycznia 2023r.   imieniny: Agnieszka, Piotr, Radomir

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Są ryby są wędkarze
Mimo panującego zimna barlineccy wędkarzenie nie dają za wygraną. Można ich spotkać nie tylko na brzegu jeziora Barlineckiego, ale także na innych jeziorach okalających miasto. A skoro są wędkarze, to i ryba w jeziorze być musi.

Jak twierdzą niektórzy z nich ryba jest dzięki zarybianiu, jakie prowadzą koła wędkarskie, które działają w mieście. Część pieniędzy na zarybianie, 15 tys. złotych, wędkarze dostali od rajców miejskich. Dołożył się także związek wędkarski. I uzbierało się 40 tys. zł.

REKLAMA

Zakupiony za te pieniądze narybek trafił m.in. do jeziora Uklejowego i Stycko. Sporo ryby trafiło do jeziora Chmielowego, które jest oczkiem w głowie miejscowych wędkarzy. I pewnie dla tego, ani deszcz ani przenikliwie zimny wiatr nie odstrasza wędkarzy, którzy starają się złowić taaaaką rybę.

{jgxgal folder:=[images/stories/aaktualnosci2/ryby2/] title:=[Foto: Jacek Słomka] cols:=[4]}

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.