BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 wtorek 7 lutego 2023r.   imieniny: Romuald, Ryszard, Sulisław

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (3)

Czas narodowej kwarantanny uspokoił trochę dzikie pomysły niszczenia miejskiej infrastruktury i nie mieliśmy w związku z tym żadnych sygnałów o uszkodzonych ławkach czy też barierkach. Niestety, wraz z poluzowaniem obostrzeń, odbieramy pierwsze informacje od naszych Czytelników o pojawieniu się wandali.

 

REKLAMA

Szlak przygody” często padał ofiarą takich wybryków. Tym razem było nie inaczej. Ktoś bezmyślnie zniszczył wyposażenie wiaty wypoczynkowej na odcinku szlaku w Moczkowie. Wyrwano ławkę oraz stół. Zapewne w planie było wrzucenie do wody, ale chyba zabrakło już na to sił. Tego, kto dopuścił się wspomnianego czynu, raczej nie uda się namierzyć, jednak za naprawy zapłaci barlinecki Ratusz a co za tym idzie, my mieszkańcy. 

Ten odcinek szlaku położony jest na uboczu i wątpliwe aby znaleźli się świadkowie. Pamiętajmy jednak, że każdy taki sygnał może być pomocny w złapaniu wandali i to oni zapłacą za szkody. Dzwoniąc na Policję, nie musimy podawać swoich danych.

Dzisiejszej nocy, tj. 31 maja, po promenadzie Jeziora Barlineckiego „latały” także kosze na śmieci. Wandale z pewnością chcąc się popisać, powrzucali kilka koszy do jeziora a kilka znalazło się na trawniku. Zaczynają się ciepłe dni i z chęcią będziemy chcieli je spędzać na świeżym powietrzu. Obyśmy po każdym weekendzie, nie musieli oglądać takich smutnych widoków.

monikary

 

Foto: Czytelnicy - dziękujemy

barlinek

barlinek

barlinek

Komentarze

+6

Guest

To jest po prostu PARANOJA ! W głowię się to nie mieści ;/ zrobić coś dla wszystkich.... to przyjdzie jeden cham z drugim i zniszczą wszystko, dla takich obłąkanych to powinno być od razu więzienie,z 7 lat jak nie 8.... a potem przez tych ćpunów (no bo to na pewno były ćpuny - bo tylko doszczędnie zniszczony organizm przez narkotyki może być do tego zdolny) cierpią porządni obywatele naszego miasta ;( ojjj źle się dzieje w naszym mieście ;( gdybym tylko miał taką możliwość to wymierzyłbym im wszystkim sprawiedliwość za posiadanie choć 0.0000001g jakichkolwiek narkotyków....
+11

Guest

W tygodniu ok godziny 24 dzwoniłem na policję i prosiłem o interwencję, ale usłyszałem że patrol może być dopiero za dwie godziny, więc nic w tym dziwnego że wandale robią co chcą
+11

Guest

A ja nie rozumiem skąd u komentujących ta pewność, że to dzieciaki zrobiły. Nie raz i nie dwa zdarzyło mi się widzieć "mocno dorosłych" w takich akcjach, że szkoda gadać! Szczególnie po kilku głębszych. Głupota nie ma wieku :sad:
+5

Guest

Nie zgodzę się z niektórymi komentarzami o bezcelowym inwestowaniu w infrastrukturę. Nie dajcie się pokonać jakimś lumpom spod ciemnej gwiazdy. Konieczny niestety monitoring oraz współpraca mieszkańców ze strażą miejską i policją. Pozdrawiam z Wrocławia.
+14

Guest

Cytuję Guest:
Cytuję Guest:
Nikt normalny tego nie zrobił tylko osoby z patologicznego środowiska a takich niestety coraz więcej w tym mieście... Cpunow i malolatow pijacych alkohol też nie brakuje na mleko się przerzućcie i to 0,5% bo 3,2% to już dla was za mocne...

Zasmucę cię. Większość wandali pochodzi z tz. "dobrych domów". Kochane dzieci mają kasę na alkohol i dragi , a więc rządzą i szpanują biedocie!. A w domach takie niewiniątka.

Mówiąc patologia nie miałam na myśli biedniejszego społeczeństwa tylko zachowanie, które jest odchyleniem od norm społecznych a to zdarza się wszędzie czy to u bardziej czy mniej zamożnych. Wpajanie dobrego zachowanie w głównej mierze zależy od rodziców owszem nic człowiek nie poradzi jak pomimo szczerych chęci gowniarze maja wodę zamiast mózgu a takie zachowanie jest poprostu słabością z którą sobie nie radzą. Lepiej narobić szkód na rzeczach martwych bo one nie oddadzą takich *** w naszym mieście co widać nie brakuje... Dla tego, który to zrobił mam radę stań idioto przy murowanym budynku i walnij tym pustym łbem z takim samym impetem co zniszczyłes czyjeś mienie...
+19

Guest

Cytuję Guest:
I po raz kolejny, miasto monitorowane ale chyba tylko na tabliczkach.....

Najlepszy monitoring to monitoring rodzicielski, to nie Chiny żeby wszędzie kamery wstawiać bez przesady. Rodzice zainteresujcie się swoimi pociechami nie tylko w Dzień Dziecka!
+12

Guest

Cytuję Guest:
Nikt normalny tego nie zrobił tylko osoby z patologicznego środowiska a takich niestety coraz więcej w tym mieście... Cpunow i malolatow pijacych alkohol też nie brakuje na mleko się przerzućcie i to 0,5% bo 3,2% to już dla was za mocne...

Zasmucę cię. Większość wandali pochodzi z tz. "dobrych domów". Kochane dzieci mają kasę na alkohol i dragi , a więc rządzą i szpanują biedocie!. A w domach takie niewiniątka.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.