BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 wtorek 7 lutego 2023r.   imieniny: Romuald, Ryszard, Sulisław

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

Drogerie JAWA

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1)

Każdego dnia, do naszej redakcji napływają kolejne informacje dotyczące niechlubnej działalności wandali. Niszczone są ławki, mostek, Gęsiarka, podpalane są śmietniki, można wymieniać w nieskończoność. Takie rzeczy działy się zawsze ale mamy wrażenie, że teraz uderzają ze zdwojoną siłą.

Wandale, tym razem dali popis swojej głupoty, bo tak to delikatnie nazwijmy, w Ogródku Jordanowskim przy ul. Lipowej. Znajdujący się tam przeznaczony do zabawy żaglowiec, stracił maszt. Wybito także znajdujące się na rufie okienko. Oba elementy zostały szybko uprzątnięte aby żadne z dzieci nie zrobiło sobie krzywdy.

REKLAMA

Po raz kolejny apelujemy – widzisz, że ktoś się „wyżywa” na miejskiej infrastrukturze, dzwoń na Policję. Pamiętaj, że to może być anonimowe zgłoszenie. Ważne, aby piętnować takie zachowania i odpowiednio reagować, tak by wandale ponieśli koszty napraw zniszczonych ławek czy też pomostów.

 

monikary

 

Tak wyglądał maszt przed uszkodzeniem.

barlinek

 

Komentarze

-1

Guest

Witam ostatnio na ul Lipowej na placu chłopcy wieku od 10 do 14 lat siedzieli palili eka i normalne papierosy . Po zwróceniu uwagi mieli to gdzieś i stwierdzili że rodzice wiedzą . Była to grupka ok 7 chłopaków . Może warto żeby rodzice z tamtych okolic zwrócili uwagę na dzieci.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.