BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 wtorek 7 lutego 2023r.   imieniny: Romuald, Ryszard, Sulisław

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

Drogerie JAWA

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (4)

07 czerwca przed godz. 3.00, strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Barlinku, otrzymali wezwanie do nocnego pożaru. Przy ul. Działkowej płonął Citroen Berlingo. Pożar był już mocno rozwinięty z chwilą przybycia na miejsce pierwszej jednostki OSP.

 

REKLAMA

Pomimo szybciej akcji gaśniczej, auto spłonęło doszczętnie. Na szczęście w pożarze nikt nie ucierpiał i nie była potrzebna pomoc medyczna. Przyczyna zapalenia się samochodu nie jest znana.

Będzie to wyjaśnianie. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy OSP Barlinek oraz policjantów z Komisariatu Policji w Barlinku.

monikary

 

Foto: OSP Barlinek

barlinek

Komentarze

+1

Guest

Co tam Berlingo... przyjedźcie do os. Moczkowo...tutaj każdego popołudnia ktoś spala chyba śmieci...bo smród jak cholera . A bo nie ma ciepłej wody...a bojler kosztuje ledwie 200 zetow i sąsiadów się nie truje. Mamy lato ..to wyobraźcie sobie co za *** mamy tutaj zimą

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.