niedziela 4 grudnia 2022r.   imieniny: Barbara, Biernat, Piotr

Reklama

MICHALSKI APARTMENTS

A A A
4.6666666666667 1 1 1 1 1 Ocena 4.67 (12)

W sobotę 6 czerwca na kortach STT Szczecinek odbyły się Mistrzostwa Województwa w kategorii skrzatów (do lat 12). Zawodnik Akademii Tenisa Barlinek - Paweł Walaszczyk spisał się w tym turnieju znakomicie. W pierwszym meczu grupowym pokonał 6/0 6/1 Andrzeja Waligórskiego, następnie 6/4 6/4 zwyciężył z Paskalem Lalek.

Ostatni mecz grupowy Paweł rozegrał z Tymoteuszem Ignasiakiem, gdzie stawką był awans do finału Mistrzostw Województwa.

REKLAMA

W tym meczu podopieczny trenera Szymon Bundy przegrywał już 0/3, następnie 2/5 jednak zdołał odwrócić losy spotkania wygrywając ostatecznie 7/5 6/2. Mecz finałowy to kolejne wielkie emocje. Paweł przegrał pierwszego seta 1/6, a w drugiej partii przegrywał już 0/5. W tym momencie, po raz kolejny nasz reprezentant udowodnił, że w tenisie gra się do ostatniej piłki. Paweł obronił 11 piłek meczowych i doprowadził do stanu 6/5 i piłki setowej. Niestety kilkucentymetrowy aut spowodował niedomknięcie drugiej partii co ostatecznie dało zwycięstwo Mateuszowi Figiel 6/1 7/6(4).

Dziękujemy Pawłowi za wspaniałą walkę do ostatniej piłki i ogromne emocje podczas trwania całego turnieju oraz gratulujemy zdobycia tytułu Wicemistrza Województwa Zachodniopomorskiego w kat. Skrzatów.

 

Akademia Tenisa Barlinek

 

barlinek

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.