Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna


 środa 24 kwietnia 2024r.   imieniny: Aleksander, Egbert, Erwin

Reklama

A A A
4.75 1 1 1 1 1 Ocena 4.75 (8)

Szanowni Państwo, chcielibyśmy zaprosić Państwa do naszych sklepów spożywczych z rozszerzoną ofertą. Wprowadziliśmy ostatnio do sprzedaży nowe artykuły takie jak swojskie wyroby wędliniarskie na naturalnej recepturze, pozbawione całkowicie tzw. ulepszaczy czy saletry, tradycyjne pieczywo na zakwasie własnego wypieku PSS Społem.

Codziennie dostarczamy świeże warzywa i owoce od lokalnych producentów, dwa razy w tygodniu dostarczamy smaczne i świeże ryby w dużym wyborze, wyroby garmażeryjne takie jak swojskie pierogi z różnym farszem czy krokiety i wiele innych świeżych, smacznych w atrakcyjnych cenach, oryginalnych artykułów.

 

barlinek

 

Posiadamy w ofercie także dużo produktów wegańskich i BIO a wszystko to i bardzo miłą obsługę znajdziecie Państwo w naszych sklepach przy ul. Niepodległości 1 (parter SDH), Niepodległości 25 (Mały Sam) i sklep osiedlowy (tzw. 6- ka) na Górnym Tarasie ul. 11-go Listopada 10.

 

barlinek

 

Ponadto zapraszamy także do naszego kramiku różności pod nazwą ,,Prezentowo’’. Jest on zlokalizowany w Centrum Handlowym SDH na pierwszym piętrze i powstał w połączeniu stoiska Kosmetycznego i ,,Wszystko dla domu’’. Znajdziecie tu Państwo szeroką ofertę prezentową, która trafi w każdy gust i przedział wiekowy obdarowywanej osoby.

 

barlinek

 

Z wielkim zaangażowaniem pomożemy coś wybrać i później estetycznie zapakujemy jako prezent. Ozdobne pakowanie robimy gratis. Mamy w ofercie dużo przecenionych produktów w świetnych cenach a miła obsługa może tylko przypieczętować udane zakupy.

 

barlinek

 

W naszym Centrum Handlowym SDH znajdziecie Państwo także inne sklepy z ciekawą ofertą takie jak: Sklep z biżuterią srebrną, RTV i AGD, E- papierosy, Dziewiarstwo, Odzież w bardzo dużym wyborze i także sklep meblowy.

 

Serdecznie zapraszamy
Ekipa z PSS Społem

 

[Artykuł sponsorowany]