BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 sobota 28 stycznia 2023r.   imieniny: Agnieszka, Piotr, Radomir

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
I Turniej Domów Dziecka
22 listopada w hali sportowej w SP nr 35 w Szczecinie odbył się I Turniej Domów Dziecka w piłce halowej. Zgłosiło się osiem drużyn: Szczecin1, Szczecin2, Barlinek, Tanowo, Czernice, Police, Stargard oraz Białogard.

 

Zespoły podzielono na dwie grupy:
Grupa A: Szczecin1, Police, Tanowo, Stargard
Grupa B: Czernice, Barlinek, Białogard, Szczecin2

Z pierwszej grupy do półfinału przeszły ekipy z Tanowa i Szczecina. Natomiast z drugiej, drużyny z Barlinka i również ze Szczecina. Najpierw zostały rozegrane spotkania o VII i V miejsce. W walce o VII lokatę zwyciężyli stargardzianie, którzy pokonali 4:1 Białogard. W pojedynku o V miejsce lepsi okazali się piłkarze z Czernicy, którzy wygrali 4:1 z Policami. W półfinałach zwyciężyli: Szczecin2 oraz Barlinek, którzy pokonali odpowiednio 5:1 Tanowo oraz 2:0 Szczecin1.

REKLAMA

III miejsce zajął zespół z Tanowa, który pokonał po rzutach karnych 3:1 drużynę Szczecin1, po regulaminowych 20 minutach był wynik remisowy 3:3. W finale Szczecin2 pokonał Barlinek 6:1.

Podczas turnieju trener Krzysztof Sobieszczuk przypatrywał się młodym piłkarzom, by wybrać z nich najlepszą dziewiątke, która zmierzyła się z Pogonią Szczecin. Tymi zawodnikami byli: Sebastian Jawkis (Police), Damian Majewski (Czernice), Mateusz Tarczyński (Tanowo), Tomasz Laucz (Stargard), Oskar Selonka (Szczecin1), Tomasz Miklaszewski (Barlinek), Damian Korczyc (Szczecin2), Mateusz Cimoszko (Białogard) oraz Wacek (Białogard). Wyselekcjonowani zawodnicy, czyli All-stars pokonali Portowców 3:2.

{jgxtimg src:=[images/stories/aaktualnosci2/ddzieckad.jpg]  title:=[Foto: pogon.v.pl] width:=[450]}

All-stars - Pogoń Szczecin 3:2 (0:2)
0:1 - Dymek
0:2 - Kowal
1:2 - Cimoszko
2:2 - Miklaszewski
3:2 - Selonka

Pogoń: Rejman - Biliński, Kowal, Trzeźwiński, Dymek, Żaczek, Zawadzki, Ostrowski

Źródło: pogon.v.pl

{jgxgal folder:=[images/stories/aaktualnosci2/ddziecka/] title:=[Foto: Arkadiusz Stradomski] cols:=[4]}

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.