BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 wtorek 7 lutego 2023r.   imieniny: Romuald, Ryszard, Sulisław

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

Drogerie JAWA

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (5)

Do naszej redakcji docierają sygnały, że są osoby, które nie wiedzą, że w Barlinku działa filia Wydziału Komunikacji w Myśliborzu. Przypomnijmy więc, że znajduje się ona przy ul. Szpitalnej 11 (II piętro budynku przychodni) i realizuje zadania z zakresu rejestracji pojazdów i wydawania uprawnień do kierowania pojazdami.

Warto korzystać z tego punktu, bowiem pozwoli nam to zaoszczędzić czas, który stracimy na dojazd do Myśliborza. Otrzymujemy też zapytania, czy w barlineckiej filii jest możliwość płatności kartą. Zapytaliśmy - jak nam powiedziała Naczelnik Wydziału Komunikacji Małgorzata Popławska, obecnie trwają rozmowy z Polską Wytwórnią Papierów Wartościowych na temat instalacji terminali płatniczych w Filii Wydziału Komunikacji w Barlinku i Dębnie. Planowany termin uruchomienia wyznaczono na grudzień 2020 roku.

REKLAMA

Filia w Barlinku, czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 – 15.00. Wyjątkiem jest czwartek, gdzie obsługa interesantów, odbywa się do godz. 11.00. Z biurem można się też skontaktować telefonicznie - 95 746-00-70, lub mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przypominamy również, że w Polsce nadal obowiązuje stan epidemii. Wszystkie osoby korzystające z usług biura, zobowiązane są do zasłaniania ust oraz nosa.

 

monikary

 

barlinek

Komentarze

+2

Alek

Nieznajomy w Barlinku na ulicy :
- Przepraszam Pana gdzie u was jest Wydział Komunikacji ?
- Nie wie Pan ? W Przychodni
- Aha
- A WORD gdzie się znajduje ?
- No w Ekonomiku , nie wie Pan ?
- A na Policję jak się udać ?
- No nie pamiętam , niech Pan idzie do Metpolu .
- I niech Pan mi jeszcze powie ,że obwodnicę macie w środku miasta.
- Yhy ...
+2

Guest

Nie chcę narzekać, cieszę się że filia funkcjonuje i nie trzeba już jeździć do Myśliborza. Jest jeden szczegół do dopracowania. Chodzi o samą informację...
Wziąłem wolne z pracy, stałem w kolejce od 8:30 do 10:30, ludzi dwunastu przede mną, po czym stwierdziłem że kolejka praktycznie się nie posówa do przodu i zacząłem załatwiać inne sprawy. Wróciłem do wydziału o 12tej I czekałem kolejne dwie godziny. O 14tej przede mną były już tylko dwie osoby. Wyszła Pani i powiedziała, że dzisiaj posłużą jeszcze tylko dwie osoby. A ja byłem trzeci.. następnym razem koczowałem od 6 rano, a i tak nie byłem pierwszy. Pozdrawiam petentów.

Olekkk

Jeździjcie sobie do Myśliborza , tylko potraficie marudzić. Ja bylem, w kolejce swoje odczekałem, i jakoś wszystko załatwiłem!!!
+3

Guest

Fajnie że na stronie ktoś w końcu napisał.Sam też nie wiedziałem że jest coś takiego i chciałem do ZMY jechać by auto zarejestrować.W czas się dowiedziałem że jest w przychodni. Pozdrawiam tego Pana co mi rejestrował auto. Facet ogarniety rachunek ciach i zrobione. Polecam

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.