BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 29 stycznia 2023r.   imieniny: Franciszek, Hanna, Zdzisław

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
3.5 1 1 1 1 1 Ocena 3.50 (2)

O kradzieżach i dewastacjach na terenie gminy można by pisać codziennie. Oto kolejne wyczyny złodziei i wandali. Ci pierwsi ukradli znaki drogowe zlokalizowane na ulicy Ogrodowej.

Zostały po nich tylko metalowe słupki, których albo nie udało się wyrwać, albo nie wystarczyło czasu. Dalej też nie próżnują wandale. Na ścieżce rowerowej z Barlinka do Dzikowa znowu połamano deski w ogrodzeniach.

REKLAMA

Kolejna sprawa to zniszczone ażurowe zabezpieczenia skarpy, przy drodze na tzw. spalonkę. Także i tam pojawili się wandale. Koszt naprawy wyniesie 1.500 zł. Wszystkie opisane sprawy zostały zgłoszone policji. I najważniejsze. Za wszystkie te wyczyny zapłacimy my, mieszkańcy miasta, podatnicy. 

js

 

barlinek

barlinek

 

Komentarze

+10

Guest

Jak ostatnio mecz byl pilki noznej na sportowej to widzialem chyba z 5 radiowozow i dwudziestu policjantow , a jak na delcie smietniki lataja i glosniki rozkrecone na cala moc weckend w wecked to nikogo niema. na Moczkowie na samym koncu wioski za samochodami sie schowac i przestepce zlapac 63 na 50tce to stróże prawa mają statystyki.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.