niedziela 3 grudnia 2023r.   imieniny: Franciszek, Kasjan, Ksawery

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

Plus i Polsat Box

A A A
3.6666666666667 1 1 1 1 1 Ocena 3.67 (3)

Zderzenie na Gorzowskiej 26 lipca przed godz. 16.00, doszło do zdarzenia drogowego przy ul. Gorzowskiej. W wyjeżdżającego z podwórka i włączającego się do ruchu VW Tourana, uderzył jadący od strony ul. Niepodległości samochód marki Mazda.

Na czas akcji ratowniczej, droga pozostaje zamknięta a strażacy kierowali pojazdy jadące od i do Gorzowa, na wyznaczone objazdy. Do zdarzenia zadysponowano dwa zastępy OSP Barlinek, jeden JRG Myślibórz, Pogotowie Ratunkowe Myślibórz oraz Policję.

REKLAMA

Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Dokładny przebieg i przyczyny kolizji, badane będą przez policjantów. Podobne zdarzenie przy ul. Gorzowskiej, miało miejsce w grudniu ubiegłego roku.

monikary

 

 

barlinek

 

Komentarze

Guest

Cytuję Guest:
Jak udowodnić mazdą, że przekroczył prędkość i to było przyczyną wypadku . A nie wymuszenie pierwszeństwa pr,ez kir Touranem

Policja teraz ma nie zły orzech do zgryzienia. Może kamera z żabki coś złapała. Trzeba sprawdzić. Albo Pani z Limby na balkonie patrzała akurat.
+1

Guest

Jak udowodnić mazdą, że przekroczył prędkość i to było przyczyną wypadku . A nie wymuszenie pierwszeństwa pr,ez kir Touranem

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież