Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.


 poniedziałek 2 października 2023r.   imieniny: Dionizy, Stanimir, Teofil

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
3 1 1 1 1 1 Ocena 3.00 (5)

Już w najbliższą sobotę o godzinie 17:00 Pogoń Barlinek zainauguruje sezon w klasie Okręgowej. Rywalem naszego zespołu będzie Ogniwo Babinek. Nasi sobotni przeciwnicy podobnie jak barlinecka Pogoń do tego sezonu przystępują jako beniaminkowie. Warto dodać również, że oba zespoły okazały się najlepsze w swoich ligach po zaledwie połowie rozegranego sezonu.

Wszystko za sprawą pandemii korona wirusa i decyzjami związków piłkarskich, które były zmuszone do zakończenia rozgrywek w całym kraju od IV ligi w dół.

REKLAMA

Ogniwo okazało się najlepszym zespołem A klasy w grupie czwartej, wyprzedzając o jeden punkt drużynę Orła Grzędzice. Pogoń natomiast w grupie szóstej szczecińskiej A klasy zgromadziła o trzy oczka więcej od drugiej Kluczevii II Stargard.

O ile liga po jesiennych spotkaniach nie została dokończona, tak mecze w Pucharze Polski ZZPN udało się dograć. Tym samym CRS odpadł dopiero w półfinale, ulegając III-ligowemu Bałtykowi Koszalin.

Ostatnie dwa mecze pomiędzy Ogniwem a Pogonią kończyły się triumfami naszego rywala. Drużyna prowadzona wówczas przez trenera Jacka Świercza przegrała w Barlinku przy Sportowej 0:1 oraz na wyjeździe 0:2.

W Barlinku po wspomnianych pucharach panuje dość pozytywna i optymistyczna atmosfera. Dodatkowo w ostatnim czasie zmienia się zarząd klubu, który swoją historię będzie pisał właśnie od tego meczu. Przed meczem zawodnicy Pogoni odbiorą puchar za zwycięstwo w swojej lidze. Dodatkowo o godzinie 17:00 w całym Barlinku zawyją syreny, a na stadionie wszyscy zgromadzeni uczczą minutą ciszy pamięć o bohaterach z Powstania Warszawskiego.

Przypominamy, że ilość miejsc przez wytyczne ministerstwa jest ściśle ograniczona. Bilety wciąż można nabywać w sklepie Zoologicznym Przyjaciele Twojego Pupila na Górnym Tarasie. W dniu meczu kolejna pula biletów zostanie wypuszczona o godzinie 16:00 w budce sklepowej przy Stadionie Miejskim. Koszt wejściówki na mecz wynosi 5 złotych.

Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy!

 

Michał Banaś

 

barlinek

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.