sobota 13 sierpnia 2022r.   imieniny: Diana, Gertruda, Helena

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MICHALSKI APARTMENTS

A A A
4.2857142857143 1 1 1 1 1 Ocena 4.29 (14)

Zgodnie z zapewnieniami i obietnicami, z dniem 01 sierpnia, otwarte zostało kąpielisko miejskie. Ukończona została budowa pomostu, odświeżono przebieralnie i toalety a co najważniejsze, bezpieczeństwa osób kąpiących się, pilnuje dwóch ratowników.

Plaża czynna jest siedem dni w tygodniu w godz. 10.00 – 19.00. Decyzją Burmistrza Barlinka, do końca tegorocznego sezonu, wstęp na nią jest bezpłatny!

REKLAMA

Płatny jest jedynie parking (7 zł bez ograniczeń godzinowych) a także leżaki, które można wypożyczyć za 5 zł. Wybierając się na plażę, prosimy zabrać ze sobą napoje a w przypadku dłuższego wypoczynku coś do zjedzenia, bowiem nie ma tam punktu gastronomicznego.

 

monikary

 

barlinek

 

Komentarze

+6

Guest

Cytuję Guest:
Ale skakać to nie można masakra

Z przyczyn losowych w miniony weekend na plaży był tylko jeden ratownik i dlatego część plaży za "kiełbaskami" była niedostępna. Od poniedziałku będzie już dwóch ratowników i będzie można skakać do wody.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.