BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 wtorek 31 stycznia 2023r.   imieniny: Cyrus, Marceli, Piotr

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
4 1 1 1 1 1 Ocena 4.00 (2)

BOK - Muzeum Regionalne w Barlinku, zaprasza wszystkich Państwa tworzących swoje dzieła sztuki w domowym zaciszu, do wzięcia udziału w Powiatowym Przeglądzie Artystów Amatorów. W wystawie mogą wziąć udział osoby indywidualne, które ukończyły 16 lat i chcą zaprezentować swój dorobek artystyczny.

Forma i technika prac dowolna - obrazy olejne, akwarele, rysunek, grafika, haft, rzeźba (według regulaminu wojewódzkiego, fotografia nie bierze udziału w konkursie). Prosimy jednocześnie, aby prace te były już dostosowane do ekspozycji (na obrazach konieczne zawieszki). Każda osoba, może wystawić maksymalnie trzy prace.

REKLAMA

Wystawa planowana jest we wrześniu 2020r.

Prace należy składać w Muzeum Regionalnym w Barlinku, ul. Niepodległości 17 w nieprzekraczalnym terminie do dnia 04 września 2020r.

Kontakt: tel. 95 74 61 889, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., facebook.com/MuzeumBarlinek

Zapraszamy do wzięcia udziału w wystawie i wystawienie na światło dzienne talentu ukrytego w szafie!

 

Muzeum Regionalne

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.