BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 29 stycznia 2023r.   imieniny: Franciszek, Hanna, Zdzisław

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
3.8 1 1 1 1 1 Ocena 3.80 (10)

Funkcjonariusze Zespołu Kryminalnego KP w Barlinku, dokonali zatrzymania mężczyzny, który w czerwcu br. dokonał kradzieży zniczy na terenie cmentarza komunalnego. Mężczyźnie przedstawiono zarzuty, część skradzionego mienia odzyskano. Złodziejowi grozi do 8 lat pozbawienia wolności.

Policjanci prewencji KP w Barlinku dokonali zatrzymana kobiety, która posiadała przy sobie substancje psychoaktywne w postaci amfetaminy (3 g) Przedstawiono jej zarzuty. Grozi jej kara do trzech lat pozbawienia wolności.

REKLAMA

Policjanci Zespołu Kryminalnego zatrzymali mężczyznę, który z jednego z mieszkań na terenie gminy ukradł telewizor o wartości 990 zł. Ukradziony telewizor odzyskano i wrócił do właścicieli. Mężczyźnie grozi do pięciu lat pozbawienia wolności.

Policjanci KP w Barlinku, po pościgu zatrzymali jadącego motorem mężczyznę, który na ich sygnały nie zatrzymał się do kontroli. W czasie ucieczki popełnił on szereg wykroczeń. Jakby tego było mało nie miał on uprawnień do kierowania motocyklem. Teraz grozi mu do pięciu lat pozbawienia wolności.

***

Do policjantów dociera coraz więcej sygnałów o atakowaniu ludzi przez psy. Zarówno na terenie miasta, jak i gminy. W związku z tym prosi się właścicieli czworonogów o baczne zwracanie uwagi na to, co robią ich pupile. Przypominają, że pies musi poruszać się w kagańcu i na smyczy. Osoby, które czują się zagrożone powinny sprawę zgłaszać policjantom.

***

Policjanci Komisariatu Policji w Barlinku poszukują właścicieli prezentowanych na zdjęciach rowerów. Jeżeli ktoś rozpozna swoją własność (powinien mieć dowód, że rower jest jego), może zgłosić się do Komisariatu Policji i odebrać swoją własność.

js 

 

barlinek

barlinek

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.