BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 29 stycznia 2023r.   imieniny: Franciszek, Hanna, Zdzisław

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (2)

Krzysztof Meisinger, pomysłodawca i dyrektor artystyczny jednego z najpiękniejszych festiwali muzycznych. „Meisinger Music Festival” startuje właśnie w stargardzkiej kolegiacie. Zapraszamy 28 sierpnia o godz. 20.00 do kościoła pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Barlinku.

 

REKLAMA

Koncert inauguracyjny będzie pierwszym z pięciu, które odbędą się m.in. w Szczecinie. Na tej niezwykłej trasie, nie zabraknie Barlinka. W koncercie „Marusik”, wystąpią przed Państwem Agnieszka Rehlis – mezzosopran oraz Krzysztof Meisinger – gitara.

 

Wstęp wolny.

 

barlinek

barlinek

 

Zapowiadamy - MEISINGER Music Festival - Szczecin 2020!

Opublikowany przez Krzysztof Meisinger - classical guitarist Środa, 5 sierpnia 2020

 

barlinek

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.