wtorek 16 lipca 2024r.   imieniny: Andrzej, Benedykt, Stefan

4.2727272727273 1 1 1 1 1 Ocena 4.27 (11)

W kolejnym meczu CRS Pogoni Barlinek, zawodnicy Michała Diakowa podejmowali zespół Dąb Dębno. Początkowe minuty spotkania były bardzo wyrównane. Zawodnicy obu drużyn chcieli pokazać kto będzie kontrolował grę.

Ciężko było stwierdzić kto w tym pojedynku przeważa, do momentu gdy prostopadłą piłkę dostaje Łukasz Blezień i zamienia ją na bramkę. Pogoń prowadzi jeden do zera i gra się uspokaja. Niestety pod koniec pierwszej połowy zawodnikom z Dębna udaje się wyrównać wynik.

W drugiej połowie od pierwszych minut to Pogoń zdecydowanie przeważa. W 51 minucie po faulu w polu karnym, rzut karny pewnie wykonuje kapitan zespołu Kamil Dydyna. Piłkarze z Dębna zaczynają grać nerwowo, próbują stwarzać sytuacje lecz zawodnicy Pogoni nie pozostają im dłużni. Ostatnie minuty meczu to zacięta walka z której to nasi zawodnicy wyszli zwycięsko, w 96 minucie piłkę przed polem karnym dostaję Alan Michalak i lobem zdobywa trzecią bramkę dla CRS Pogoń Barlinek. Po bramce sędzia kończy mecz wynikiem 3:1. Pogoń schodzi z boiska z kompletem punktów.

Skład CRS Pogoń Barlinek: Bartłomiej Siejko, Daniel Baranowski, Kuba Jędrzejaszek, Grzegorz Stanisz, Kacper Czarnecki, Adrian Dwojewski, Kamil Błaż, Łukasz Blezień, Hubert Domański, Aron Michalak, Kamil Dydyna.