Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.


 poniedziałek 25 września 2023r.   imieniny: Franciszek, Kleopatra

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
4.4 1 1 1 1 1 Ocena 4.40 (5)

W dniach 29-30.08.20 r. na kortach przy Alei Wojska Polskiego w Szczecinie zorganizowany został turniej Summer Cup by Babolat. Świetna reklama, perfekcyjna organizacja a także rewelacyjnie przygotowane korty sprawiły, że do zawodów przystąpiło łącznie ponad 60 zawodników.

W turnieju barwy Akademii Tenisa Barlinek reprezentowali: Marta Wiśniewska, Jarosław Wiśniewski i Szymon Bunda. Marta i Jarek mimo odnotowania po jednym zwycięstwie w grupie, dwie kolejne porażki wyeliminowały ich z turnieju. Szymon zwyciężył w trzech meczach grupowych i pewnie awansował do drabinki głównej.

REKLAMA

W meczu 1/16 pokonał Radosława Dzwonowskiego 7/6(5) 6/3, a w meczu ćwierćfinałowym odnotował zwycięstwo z Michałem Dolińskim 7/5 6/4. W półfinale turnieju Szymon spotkał się ze swoim deblowym partnerem Michałem Andrzejewskim, który tego dnia okazał się lepszy wygrywając 7/5 6/4, co w konsekwencji dało naszemu zawodnikowi 3 miejsce w całych zawodach.

 

Akademia Tenisa Barlinek

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.