BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 sobota 28 stycznia 2023r.   imieniny: Agnieszka, Piotr, Radomir

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Nagrody dla najlepszych
Specjalna kapituła, pod przewodnictwem radnego Romualda Romaniuka, wybierała najładniejszy balkon i posesje na terenie gminy. Na sesji Rady Miasta nagrodzono najlepszych. W kategorii posesja najlepszymi okazali się Cecylia i Tadeusz Broccy z Strąpia.

Drugie miejsce przypadło Danucie Kołosowskiej z Moczkowa oraz Marii i Stanisławowi Grabowskim z Mostkowa. Trzecie miejsce zajęli Agnieszka i Andrzej Żołędziejewscy z Rychnowa oraz Kazimiera i Mieczysław Balcerek z Barlinka.

 

REKLAMA

Właścicielami najładniejszego balkonu okazali się Maria i Kazimierz Mieczkowscy z Barlinka. Drugie miejsce zajął Stanisław Kupisz z Barlinka. Trzecie miejsce przypadło Halinie i Marianowi Napora z Barlinka. Nagrody wręczyli przewodniczący kapituły oraz burmistrz i przewodniczący RM.

{jgxgal folder:=[images/stories/aaktualnosci2/balkon/] title:=[Foto: Jacek Słomka] cols:=[4]}

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.