niedziela 3 grudnia 2023r.   imieniny: Franciszek, Kasjan, Ksawery

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

Plus i Polsat Box

A A A
4.3333333333333 1 1 1 1 1 Ocena 4.33 (3)

14 września po godz. 17.00, tuż przy kościele rzymskokatolickim pw. św. Antoniego z Padwy w Mostkowie, doszło do groźnego zdarzenia z udziałem auta osobowego i rowerzystki.

Jak powiedział nam oficer prasowy KPP w Myśliborzu asp. sztab. Jacek Poleszczuk, kierujący samochodem potrącił jadącą na rowerze 59-letnią kobietę, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia.

 

REKLAMA

 

Rowerzystka upadła, w wyniku czego doznała ogólnych potłuczeń ciała. Poszkodowana została przetransportowana do szpitala w Barlinku. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Na miejsce zadysponowano Pogotowie Ratunkowe oraz Policję, która ustala świadków zdarzenia, którzy być może pomogą ustalić sprawcę zdarzenia.

monikary

 

Foto: Czytelnik - dziękujemy

 

Komentarze

+7

Guest

Jeżdżąc tamtędy od 20 lat,jeszcze policji na włane oczy nie widziałem z pomiarem prędkości,a co trzeci by mógł ogjechać z tegovodcinka z odwróconym uśmiechem i srogim mandatem,fakt że policja w powiecie Myśliborskim ,ma swoje stałe paśniki,na imne już nie zweaca uwagi.!!!

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież