BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 29 stycznia 2023r.   imieniny: Franciszek, Hanna, Zdzisław

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
3.8333333333333 1 1 1 1 1 Ocena 3.83 (6)

16 września ok. godz. 22.00, Straż Pożarna otrzymała zgłoszenie o pożarze hali jednego z zakładów przy ul. Szosa do Lipian. Pierwsze jednostki dojeżdżające na miejsce, zastały silnie już rozwinięty pożar. Płonął warsztat samochodowy z autami wraz z częścią biurowo – socjalną.

  

REKLAMA

 

Jak nam powiedzieli barlineccy druhowie, udało im się odciągnąć kilka samochodów znajdujących się w pobliżu ognia a także wyciągnąć butle z acetylenem, które zostały natychmiast schłodzone. Na miejscu pracowali strażacy z OSP Barlinek, OSP Mostkowo, OSP Rychnów, OSP Karsko oraz JRG Myślibórz. Zadysponowany został także podnośnik z JRG Dębno. Z informacji uzyskanych od barlineckich strażaków wiemy, że w warsztacie znajdowały się cztery ciągniki siodłowe oraz jeden ciągnik rolniczy.

Od wczesnych godzin porannych 17 września, na miejscu pożaru trwają czynności procesowe z udziałem technika kryminalistyki i biegłego ds. pożarnictwa. To oni będą teraz ustalali prawdopodobną przyczynę pożaru - powiedział nam oficer prasowy KPP w Myśliborzu asp. sztab. Jacek Poleszczuk.

 

M.Przybylska

 

barlinek

 

POŻAR PRZY SZOSIE DO LIPIAN

POŻAR PRZY SZOSIE DO LIPIAN

Opublikowany przez Barlinek24.pl Środa, 16 września 2020

 

🚨 161/2020 ⚠️ Pożar 🚒 499[Z]01 🚒 499[Z]15 📆 16.09.2020r. godz. 22:16 📍 Barlinek, ul. Szosa do Lipian SIŚ: 🚒 JRG Myślibórz x3 🚒 JRG Dębno 🚒 OSP Mostkowo 🚒 OSP Rychnów 🚒 OSP Karsko 🚓 Policja Barlinek x2

Opublikowany przez OSP Barlinek Środa, 16 września 2020

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.