Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 KWW Bernardy Lewandowskiej AKTYWNI

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 KWW Bernardy Lewandowskiej AKTYWNI


 piątek 29 marca 2024r.   imieniny: Eustachy, Ostap, Wiktoryn

Reklama

Gomex Krzysztof Goryński

Szkoła Kierowców EFEKT

Mariusz Kuziel - Lewica

BARLINEK W NASZYCH SERCACH - Koalicja Obywatelska

TAK dla samorządu - PIS

KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD

INICJATYWA DLA BARLINKA

A A A
4.7222222222222 1 1 1 1 1 Ocena 4.72 (18)

W ubiegłym roku, mieszkańcy gminy Barlinek decydowali na co w tym roku zostaną wydane pieniądze z tzw. Budżetu Obywatelskiego. Można było głosować na dwa zadania – pierwsze miejskie, drugie sołeckie.

W przypadku tego pierwszego, zwyciężył wniosek „Zakup karetki sanitarnej dla Szpitala Barlinek Sp. z o.o.”. Auto zostało już kupione, oficjalnie przekazane i od maja tego roku, spełnia swoje zadania. W głosowaniu na zadanie sołeckie, zwyciężył projekt „Mini centrum rekreacyjno - sportowe w Łubiance”.

 

REKLAMA

 

W sierpniu, Burmistrz Barlinka Dariusz Zieliński, podpisał umowę z Sebastianem Owczarzem, który jest wykonawcą zadania. Przy świetlicy w Łubiance już niebawem stanie wiata, palenisko, stół do szachów, stół do piłkarzyków, grill systemowy betonowy oraz podwójna huśtawka. Od kilku dni trwają tam intensywne prace. Przypomnijmy, że na to zadanie z Budżetu Obywatelskiego przeznaczono 100 tysięcy zł.

 

M. Przybylska

 

barlinek

 

Komentarze

-11

Guest

Cytuję Guest:
Cytuję Guest:
A gdzie te mini centrum sportowe? Szachy i piłkarzyki ? Co maja wspólnego ze sportem i ruchem. Lepszym pomysłem byloby postawienie kosza do koszykówki i odnowienie boiska do siatkówki.

Każdy mieszkaniec ma prawo złożyć wniosek o budżet obywatelski mam nadzieję, że to zrobiliście OSP Łubianka, bo nic Wam się nie podoba!

A co Ty tu ze Strażą wyjeżdżasz!Grubo się mylisz jeśli tak myślisz jak piszesz.Przeciwników szukaj gdzie indziej,A nie się Straży czepiasz!!!
+22

Guest

Cytuję Guest:
A gdzie te mini centrum sportowe? Szachy i piłkarzyki ? Co maja wspólnego ze sportem i ruchem. Lepszym pomysłem byloby postawienie kosza do koszykówki i odnowienie boiska do siatkówki.

A kto ci bronił wniosek napisać i zebrać podpisy?? Teraz to jesteś wizjoner?
+24

Guest

Cytuję Guest:
A gdzie te mini centrum sportowe? Szachy i piłkarzyki ? Co maja wspólnego ze sportem i ruchem. Lepszym pomysłem byloby postawienie kosza do koszykówki i odnowienie boiska do siatkówki.

Każdy mieszkaniec ma prawo złożyć wniosek o budżet obywatelski mam nadzieję, że to zrobiliście OSP Łubianka, bo nic Wam się nie podoba!
-22

Guest

A gdzie te mini centrum sportowe? Szachy i piłkarzyki ? Co maja wspólnego ze sportem i ruchem. Lepszym pomysłem byloby postawienie kosza do koszykówki i odnowienie boiska do siatkówki.
+36

Guest

Cytuję Guest:
Ciekawe czy faktycznie w trakcie prac nie trafią na jakieś szczątki.Czy ktoś dokładnie zbadał ten teren tam był kiedyś cmentarz.Czy nie powinna odbyć się ekshumacja,czy nie spowolni to prac,czy był tam jakiś archeolog?

pachnie mi tu lokalną opozycją :-x :-* :D
+37

Guest

Cytuję Guest:
Pieniądze wyżucone w błoto,taka mała Wieś po co im to.To co mają to i tak raczej nie korzystają.

Wywalczyli sobie z budżetu obywatelskiego to mają. Zazdrość ? Nikt nie zabraniał składania wniosków i zbierania podpisów. Wygrali bo byli najbardziej zdeterminowani. Widać potrzeba tam takiej inwestycji.
+38

Guest

Cytuję Guest:
Ciekawe czy faktycznie w trakcie prac nie trafią na jakieś szczątki.Czy ktoś dokładnie zbadał ten teren tam był kiedyś cmentarz.Czy nie powinna odbyć się ekshumacja,czy nie spowolni to prac,czy był tam jakiś archeolog?

Złośliwość przeciwników tej inwestycji niezna granic!
+34

Guest

Cytuję Guest:
Ciekawe czy faktycznie w trakcie prac nie trafią na jakieś szczątki.Czy ktoś dokładnie zbadał ten teren tam był kiedyś cmentarz.Czy nie powinna odbyć się ekshumacja,czy nie spowolni to prac,czy był tam jakiś archeolog?

Z tego co widać w terenie to cmentarz jest z boku ogrodzony płotem więc po co ten zbędny komentarz!

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież