Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

LUX-TRANS

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.

 LUX-TRANS


 piątek 12 lipca 2024r.   imieniny: Andrzej, Euzebiusz, Feliks

Reklama

A A A
4.8 1 1 1 1 1 Ocena 4.80 (5)

Już w najbliższy poniedziałek tj. 12 października o godz. 19 00 w ramach akcji „Biegam bo lubię” na stadionie miejskim przy ulicy Sportowej 2 w Barlinku zmierzymy się z najsłynniejszą próbą wytrzymałości wśród biegaczy.

TEST COOPERA, bo o nim mowa, to próba polegająca na pokonaniu jak najdłuższego dystansu w ciągu 12 minut - nic więcej! Można biec, maszerować, skakać, byle pieszo.

 

REKLAMA

 

Sam udział w teście jest bezpłatny, skierowany do wszystkich niezależnie od płci, wieku, stażu biegowego oraz poglądów politycznych, o zasięgu ogólnopolskim gdyż w okresie od 12 do 17 października przystąpi do niego ponad 100 lokalizacji w naszym kraju, w tym Barlinek.

 

barlinek

 

Sprawdź z nami swoją wytrzymałość i ciesz się wynikiem w gronie innych biegaczy, znajomych - amatorów.

Każdy z uczestników otrzyma pamiątkowy dyplom z wynikiem.

Do zobaczenia na bieżni!

 

Trenerzy BBL BARLINEK - nadesłane

 

2020-10-08 Już w najbliższy poniedziałek o godzinie 19 00 w ramach zajęć biegowych Biegam Bo Lubię Barlinek zmierzymy...

Opublikowany przez Biegam Bo Lubię Barlinek Czwartek, 8 października 2020

 

Komentarze

domusic

Jest taka legeda barlinecka, ze kto w noc sylwestrowa, równo o pólnocy przebiegnie z Rynku do jeziora Chmielnego od pierwszego do ostatniego uderzenia dzwonu wybijajacego pólnoc i nowy rok to odwróci klàtwe i oswobodzi wszystkie dusze wolajace o pomoc. Kiedys ...tam gdzie dzisiaj jest jezioro stal klasztor zamieszkaly przez zakonnice. Zbudowany przez von Vossa, rycerza ktory rzadzil w Barlinku i kazdy sie go bal.Uprowadzal on ludzi i ktokolwiek tam trafil raczej juz nigdy nie wracal. Mieszkancy co noc slyszeli placze i krzyki pojmanych. Poganstwo, orgie i zabawy do nieprzytomnosci to byla codziennosc w klasztorze. Lecz nadzszedl dzien gdy niebiosy sie otworzyly i gromy z nieba, pioruny , wiatry i deszcze albo i sam Bog zniszczyl klasztor. Po kilku dniach ludzie wyszli na zewnatrz i w miejscu klasztoru ujrzeli jezioro.
Legenda mowi ze gdy jakis mlodzieniec , w noc sylwestrowa, przebiegnie z Rynku do jeziora Chmielnego w dwanascie uderzen dzwona uwolni wdzystkie dusze wojajace o pomoc

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież