pldaenfrdeuk

 

 


 niedziela 19 września 2021r.   imieniny: Alfons, Konstancja, Teodor
A A A
2.3333333333333 1 1 1 1 1 Ocena 2.33 (3)

Barlinecki Ośrodek Kultury - Biblioteka Publiczna zapraszają do udziału w konkursie literackim „O Łabędzie Pióro” im. Romany Kaszczyc. Rok 2020 został ogłoszony przez Sejm RP rokiem bł. Jana Pawła II, dlatego tematem pracy jest „Jan Paweł II – papież nie z tej ziemi”. 

 

REKLAMA

 

Konkurs w ramach projektu „Zaczytany Barlinek” dofinansowanego ze środków MKiDN pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Szczegóły na plakacie.

Zapraszamy.

 

BOK - nadesłane

 

barlinek

 

Pin It

Komentarze

+2

Guest

Szkoda, że nagradzanych prac nigdy nie zamieszcza się w jakiejś zakładce na stronie barlinek24.pl . Chętnie bym poczytała. Zwłaszcze, że często znamy autorów osobiście.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Zachęcamy do komentowania przez "Wtyczkę komentarzy na Facebooku". Komentarze z fikcyjnych kont FB będą usuwane.