BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 29 stycznia 2023r.   imieniny: Franciszek, Hanna, Zdzisław

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A

Konkurs literacki „O Łabędzie Pióro” im. Romany Kaszczyc, z roku na rok cieszy się coraz większym powodzeniem wśród literatów amatorów. Swoich sił w tegorocznym konkursie postanowiło spróbować 21 osób „piszących do szuflady”. Wystartowali oni w kategoriach poezja oraz proza.

Nadesłane utwory oceniało jury w składzie – Stanisław Smoła oraz Eliza Chojnacka. Po wnikliwej analizie tekstów, które prezentowały różnorodny poziom, podejście, oryginalność, poprawność językową i stylistyczną, jurorzy postanowili przyznać następujące nagrody:

PROZA

14-18 lat:

I miejsce -  Oliwia Jóźwiak„134340”
Wyróżnienie - Jagoda Stefańska „Malarz”

REKLAMA

Dorośli (18+):

I miejsce – Marek Stachowiak „Miejsce na końcu języka”
II miejsce – Tomasz Jan Polakiewicz „Krawacik dołącza do grupy”
III miejsce – Janusz Włodarczyk „Lalka”
Wyróżnienie – Ewa Poprawiak „Landszawcik”

POEZJA

7-13 lat

Wyróżnienie - Oliwia Kaczmarczyk

14-18 lat

Wyróżnienie -  Dominika Liszkiewicz

Dorośli (18+)

I miejsce - Damian Skrzypek
II miejsce - Sylwia Pryga
III miejsce - Ewa Poprawiak
Wyróżnienie - Patrycja Gawin
Wyróżnienie - Jolanta Karasińska
Wyróżnienie - Leszek Józefowski
Wyróżnienie - Janusz Włodarczyk 

Gościem specjalnym spotkania był prezenter, reporter, autor licznych publikacji – Jarosław Kret. Podczas tego wieczoru opowiadał o swoich pasjach, wśród których znalazło się podróżowanie, fotografowanie oraz pisanie książek. Na zakończenie można było zrobić sobie nie tylko zdjęcie z Jarosławem Kretem, ale także nabyć Jego książkę ze specjalną dedykacją.

Spotkanie, które poprowadził Stanisław Smoła, zostało zorganizowane w ramach realizacji projektu Dyskusyjne Kluby Książki.

monikary

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.